Tichá laserová multifunkce

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kulatyctverecek 15. 5. 2018 20:32

Ahoj, prosím o radu s výběrem tiskárny. Často pracuji po večerech doma a tisknu poměrně velké množství stránek, několik stovek denně. Nemám žádné velké nároky. Snad jen do jisté míry kompaktní rozměry, skener (nevyužívám zase ak často, ale občas je potřeba), schopnost vydržet četný tisk a dostupnost levných alternativních tonerů. Nejpodstatnější je však hlučnost. Chci pokud možno co nejtišší provoz, abych v malém bytě moc nerušil ve večerním tichu. Nejde jen o vlastní hluk při tisku, ale i eliminovat určité neduhy, jako některé tiskárny mají. Různé klepání a cvakání před tiskem atd. Máte někdo nějakou zkušenost s opravdu tichou tiskárnou? V recenzích na internetu se vždy názory hodně liší. Cena do 5tisíc. Děkuji.
kulatyctverecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 5. 2018 22:19

Z cehokoliv <5k mi pri 5000ppm vychazi financni sebevrazda. Ale treba mi neco uniklo.

Cvakat pred i pri tisku bude kazda tiskarna, ktera ma podavac na A4. Jedine "necvakave" reseni je rulickovy termotisk, ale tam zase nevymyslis A4.

Ale jak rikam ... treba mi neco uniklo.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kulatyctverecek 15. 5. 2018 22:36

Tak v kanceláři mám starší HP MFP M125A a ta jede již šest let s denním tiskem v průměru 300 stran zcela bez problémů. Kdyby byla dostupná a o zlomek tišší, bral bych jí hned..

Tak není cvakání jako cvakání, to souvisí s tím hledáním tiššího řešení. Ano, cvaká každá tiskárna, ale některá snesitelně, jiná nesnesitelně. Nevadí mi cvakání, jen nesmí být moc rušivé...
kulatyctverecek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků