Monitor hry/grafika

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sxorpio 29. 7. 2018 21:07

Nevyzerá zle, škoda, že asi nie je v čiernej farbe nejako dostupný, cenovo je síce jemne nad 3k, ale ak by to stálo zato :-) . A výškovo nastaviteľný to som pozeral, že v tejto cenovej kategórií nepojde, ale aby sa dal displej aspoň nakloniť zmeniť uhol ak nie výška.
A inak pri porovnaní s Samsung S24F350 by bol lepší Philips ? díky ;-)
Sxorpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vuLva 29. 7. 2018 22:12

246E7QDAB - verze s černým rámečkem, má trochu jiný panel a nejde taktovat. Určitě to za ten příplatek stojí.

Ten Samsung ne. Měl jsem oba a byl to fakt hroznej monitor.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod Sxorpio 30. 7. 2018 07:23

Možno by som sa teda predsa zamýšľal nad tým bielym. Len mi tak napadá, to taktovanie nie je zložité alebo nemôže to monitor nejako znehodnotiť ? dík :-)
Aby som si neodpálil nový monitor hneď po jednom dni :hm
Sxorpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vuLva 30. 7. 2018 22:49

Vím o několika lidech co ho provozují na 80Hz a bez problému.

Na PCT máš recenzi + jak na ten OC.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod Sxorpio 31. 7. 2018 10:04

Čo som ešte aj sám nejako pozrel na nete, tak fakt tento za tú cenu vyzerá byť dobrá voľba :-) jedine ešte trošku váham nad tou bielou farbou, keďže aj rámček okolo displeja je biely pričom všetky moje monitory mám čierne, tak si budem musieť zvyknúť. Snáď to nebude rušivé pri práci či pozeraní filmov (škoda, že sa čierny nedá pretaktovať)
Sxorpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sxorpio 16. 8. 2018 17:30

vuLva píše:Vím o několika lidech co ho provozují na 80Hz a bez problému.

Na PCT máš recenzi + jak na ten OC.


Tak monitor mám doma :-) nakoniec predsa ten 246E7QDSW. Ale ja mám AMD a nejako sa mi nedarí to pretaktovať na 80hz. V nastavení grafickej karty síce akoby nastaví 80hz ale funguje na 60hz. Pri nastavení cez windows mi to pri prestavení 80hz vypíše chybu a vráti na 60hz.
Nejaké rady ako nato ? díky :hm
Sxorpio
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků