Černobílá tiskárna do 5000 Kč

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Whispere 7. 8. 2018 11:24

Zdravím,
v kanceláři nám odešla tiskárna - HP Laserjet M1217 nfw a hledám za ni plnohodnotnou náhradu.

Požadavky:
- černobílá
- multifunkční (scanner, kopírka a tiskárna)
- wifi/lan, tak aby se dala připojit k routeru a dalo se na ni bezdrátově tisknout z dalších PC připojených k Wifi (vč. skenování)
- nízký náklad na tisk 1 stránky, toner měníme 1x měsíčně (cca 1600 stran)
- cena do 5000,- bez DPH (není až takovou podmínkou, pokud příplatek bude mít rozumný důvod)

Příjemným plusem by bylo:
- tisk oboustraně
- scanner s podavačem
Whispere
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 7. 8. 2018 13:03

Podle popisu (pravidelny tisk, nizke naklady, nizka cena tiskarny) mi pripada idealni nejaka tankova tiskarna, zkusil jsem pridat do vyhledavani eshopu i automaticky oboustranny tisk a moc toho neni:
https://www.czc.cz/tankovy-system/produ ... 2026270=t1

A cenou asi jen ty dve nejlevnejsi. Zkusenosti s nimi nemam, ale podle parametru by se mi libil ten Brother, ma krome wifi i LAN, v baleni cerna napln na 13 tisic stranek, zaruka 3 roky, jen ta doporucena zatez 50-100 stranek za mesic na webu vyrobce je doufam jen preklep (na nekterych eshopech udavaji doporucenou zatez 50-1000 stranek a maximalni 2500).

Originalni cerna napln na 6500 stranek do toho Brotheru stoji cca 170Kc a barevne naplne na 5000 stranek cca 130Kc.

Určitě si ale projdi zkušenosti o pár vláken níže:
viewtopic.php?f=955&t=1262188&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Edit:
Pry je na webu ta zatez chybne, skrtnuto
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod danielhrbac 15. 8. 2018 08:36

Kamarádka co účtuje mzdy kupuje ČB MFC laserovou od Brothera už několik let. Za rok na tom vytiskne X00k+ stran než se jeden kus pokazí a pak kupuje druhý. Takže zkušenost je, že to vydrží přiměřeně k ceně a náklady na stranu jsou rozumné.
Tankové Epsony řady L605/655 mají pomalé a nepohodlné scanování/kopírování. Jako echt pomalé. Žádná nemá DADF podavač pro kopírování. Na tisk jsou ale prima.
danielhrbac
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků