pivot + VESA ? (24" 16:10)

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pointops 21. 2. 2019 16:39

Pořídil jsem miniITX PC do přidružené domácnosti, zcela dle doporučení osazeno do Eurocase WP-01. Ač to nebylo podmínkou, rád bych jej zavěsil za monitor, který je stejně zralý na upgrade - L2245w.

Nějak jsem se zamotal, jak vlastně přichytit case dozadu. Bude potřeba nějaká distanční klec?

- stavitelný vertikálně a nakláněcí dopředu/dozadu (otočný být vůbec nemusí)
- 16:10 24" (alternativně QHD 27 16:9)
- jen na domácí použití, tzv. "rodinné multimediální PC"
- repro ano, soundbar jako dělá dell určitě taky lze
- HDMI

Ten stávající to nesnese, a to doslovně. S 2,5 kg váhy se složí dolů, což je věc kinematiky stojanu.
p\o.
pointops
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 2. 2019 16:52

To se každý... Říkali tomu myslím fyzika.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pointops 21. 2. 2019 18:09

To že jsem neviděl ještě nohu s pevnou výškovou aretací neznamená, že nevěřím, že jí někdo nemá. ;)

Přímá otázka, zavěšení WP na monitor zezadu lze nebo nelze, tak aby monitor zůstal stát na vlastním stojanu?Mezikusu se nebráním, jen se mi jej nechce vyrábět.


Edit pro úsporu času: žebrování NH-9li navrhuješ montovat směrem RAM-kaskáda, nebo příčně? já zvolil to druhé a 8100 se přehřívá tak, že to prostě nefunguje.
p\o.
pointops
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 2. 2019 19:33

Změnil jsem skříň kvůli tomu. Od teď chieftec.

Musí to být výdechem nahoru. Skříň musí stát.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pointops 21. 2. 2019 20:41

Zpět k monitorům tedy.

Bylo by doporučení na 16:10 aspoň naklápějící 24" ? Zatím jsem našel tenhle https://www.benq.com/en/monitor/business/bl2381t.html
p\o.
pointops
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 2. 2019 20:55

Vezmi od Alzaka ten arm. Resp omrkni nosnost, ergotron originál to určitě dá ale stojí raketu. Ten Alza vypadá schopně, ale specifikaci nevím.

Pak stačí libovolný panel s Vesa.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků