Epson RX520 x hp 6210

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Noemi 7. 12. 2005 15:02

Kdysi mi tady někdo pomohl vyřešit problém s vymazaným zvukem.
Doufám, že ani tentokrát mě v tom nenecháte.

Mám nemocenskou a nestihla jsem zakoupit žádný dárek pro dceru, takže hledám na netu, co by šlo objednat virtuální cestou, i když - nákupy bez omrknutí v reálu moc nemusím.

Obě tiskárno-skenero-kopírky jsou přibližně v podobné cenové hladině - něco přes 5 tisíc. Vím, že je zřejmě lepší mít vše zvlát, ale holt malé prostory to nedovolí.

Použití - domácí potřeba: dcera barevné obrázky stáhnuté z netu k nalepení do školních sešitů - je jí 11. Možná sem tam fotečka :-).

Ještě mě napadla i levnější varianta - Epson DX 4850....asi o 2 tisíce míň.
Technické údaje mně moc neříkají.

No, a taky je zřejmě třeba brát zřetel na náplně, že? :mrgreen: (injekce jsou možná fajn, ale cart. se stejně po několika použitích ošoupe)

Moc dík....Ježíšci :D :mrgreen: :oops:
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 8. 12. 2005 19:13

takhle muze mluvit (a ted me omluvte) jenom ignorant, kterej neumi pocitat a cumi jenom na penize, trebaze je to nevyhodny cena/vykon. Asi bych mrknul na HP 1510
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mh 9. 12. 2005 15:19

Ja jsem mel tu "cest" s nekolika inkostovymi Epsonkami pracovat a nebral bych to ani zadara. Jo treba jehlicky to jsou super, ale inkoustovky?! HP je pri domacim pouziti rekl bych lepsi. Nekolik HP uz provozuju a nejstarsi je neco okolo 8let(?) a tiskne porad dobre. Ovsem Epson to je jina... Nekolik mi jich rukama proslo a kazdy druhy zaschnul po kratkem nepouzivani. Tot asi vse a pokud me nazivas ignorantem, tak vez, ze od nekoho, kdo ani nevi, jaka napln do ktere tiskarny patri mi to vazne nevadi.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noemi 9. 12. 2005 16:50

Ale no ták, hoši.

Doufám, že si tady nechcete, před něžným pohlavím, dokazovat své osobní přednosti, případně si vyřizovat osobní účty :-).

Jsem ráda, že mi chcete pomoci, nicméně - ještě stále jsme se společně k ničemu kloudnému nedobrali.....nešlo by to poradit přece jen krapet konstruktivněji :-)? Vím, že jste odborníky na svém místě.
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 9. 12. 2005 16:51

ja by som siel do HP - Epson za moc nestoji
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod mh 9. 12. 2005 16:55

to rikam HP je pro domaci pouziti pri nizsi vytizenosti lepsi... jak rikam 1510 by mohlo stacit, ale pokud by se to pouzivalo i na foto A4 tak 1610 nebo 2355(ma oproti 1610 maly display, coz ale neni takova vyhoda)
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noemi 9. 12. 2005 16:56

Přiznávám, že jsem to zkoušela konzultovat se známým, který PC prodává...tvrdil, že co se kvality tisku týče, vyjde to nastejno a Epson má levnější provoz. Toť vše, co mi k tomu "řekl".

Jelikož mi svými informace nijak nenadchl ani pro 1 značku....tak mi s tím prostě musíte pomoct vy ;o).
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noemi 9. 12. 2005 16:58

Jo, a ještě jedna důležitá věc :-)))))). Vše mám v obýváku - takže vy to mělo mít nějaký střbrný design - aspoň trošičku :-))))).
A nekamenujte mě ;o).
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 9. 12. 2005 17:01

tak ta 2355 je modra se stribrnymi "linkami"- ma ji brachanec a je pekna...
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noemi 9. 12. 2005 17:21

mh píše:tak ta 2355 je modra se stribrnymi "linkami"- ma ji brachanec a je pekna...


Mám zelenou sedačku :-), k tomu modrá nejde.

Ne, vážně si nedělám legraci - strašně dlouhou jsem před 2 roky řešila PC bednu....navíc - ta tiskárna bude muset stát nahoře na stříňce a bude vidět ze všech stran.

Připadá v úvahu pouze celá stříbrná - max. kombinace s takovou tou klasickou počítačovou :oops: ...a no, a ještě bych snad strávila tu tmavší u Epsonu. Černou nebrat!!!

Uznávám - jsem na zabití :roll: :mrgreen: .
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 9. 12. 2005 19:47

:D jako bych slysel mati... ale pak tedy HP 1510 nebo 1610.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noemi 9. 12. 2005 19:52

mh píše::D jako bych slysel mati... ale pak tedy HP 1510 nebo 1610.


Jo, už jsem na ně koukala....a ještě jsem našla nějakou značku Lexmark....co to je? :roll: :shock:
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 9. 12. 2005 21:14

Lexmark tak neni zas tak spatna, ale pomerne spatne se shani naplne. Zustat u HP.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noemi 9. 12. 2005 21:20

Dobrošky - jestli to nevyjde, tak tě budu chodit v noci strašit :twisted: :mrgreen: .

A teď ještě 1610 nebo 6210 :cry: ?
Ale pro domácí potřeby určo postačí i ta jednodušší, že?
Noemi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 9. 12. 2005 22:55

mno ja nevim, ale 6210 bych videl tak do kancelare a ne domu... 1610 by mela bohate stacit. jak casto se bude pouzivat? Strasit? to radsi ne-e...
mh
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků