Problémy s .dll soubory u EA Sports

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod AliGiro 31. 3. 2013 19:19

Zdravím,

poté, co jsem si na počítač stáhl a nainstaloval hru Left 4 Dead 2 mi zničehonic nejdou spustit hry od EA Sports, které předtím normálně fungovali (Fifa, Fifa manager, NHL) s tím, že je nějaký problém s .dll soubory. Jejich nahrazení ve složce ani není možné, protože mi při kopírování daného .dll souboru počítač hodí hlášku, že pro tuto operaci je potřeba schválení správce, které jsem ale i tak povolil.

Nevíte co bych měl zkusit?
Děkuji předem.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 31. 3. 2013 19:24

Typické dll hell.
Co s tím?
Nainstaluj hru, kterou aktuálně hodláš hrát.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod testicko 31. 3. 2013 19:30

Jsou hry original?
Intel Core i5 750 - 3.4Ghz ~ CM Hyper 212 ~ Asus P7P55D ~ 8Gb ram DDRIII Kingston ~ Asus GTX650Ti DC2T ~ Asus Xonar DG ~ SSD Vertex 3 60GB ~ HDD 500GB Seagate ~ Fractal define R3 ~ Noctua ~ Corsair CX430 ~ LG IPS235P

CS:Global offensive ' SteelSeries
testicko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AliGiro 31. 3. 2013 19:38

nejsou, ale předtím fungovali úplně bez problémů. A jinak reainstalace nepomohla
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod testicko 31. 3. 2013 19:49

Promin, ale s warezem ti tady nikdo nepomuze.
Intel Core i5 750 - 3.4Ghz ~ CM Hyper 212 ~ Asus P7P55D ~ 8Gb ram DDRIII Kingston ~ Asus GTX650Ti DC2T ~ Asus Xonar DG ~ SSD Vertex 3 60GB ~ HDD 500GB Seagate ~ Fractal define R3 ~ Noctua ~ Corsair CX430 ~ LG IPS235P

CS:Global offensive ' SteelSeries
testicko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AliGiro 31. 3. 2013 20:10

Oukej, chápu. I tak děkuju ;)
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků