Koupit nový Mac/opravit starý

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod my.dre 9. 7. 2018 22:28

Zdravím Vas. Dneska se mi stala nemilá věc. Odešla mi grafická karta na MBP 15 z roku 2011, prý častá závada, protože to byla vadná serie. A já teď přemýšlím jak postupovat dál. Jsem student a nemám peníze navíc. Takžke jak postupovat dál. Mám nechat opravit stávající MBP nebo pořídit nový? Předem říkám, že výkonově je pro mě MBP skvělý,mám proveden upgrade RAM na 16gb a 500gb ssdčko. Lepší displej nepotřebuju, protože ho v 90% používám s externím monitorem, rozměry a výdrž mě taky vůbec nezajímají.

Pokud bych kupoval Mac, tak určitě nějaký bazar, ale co koupit? Nic parametrově lepšího za slušný peníz neseženu. Zajímal jsem se i o stolní počítače jak mac mini, tak imac, ale cenově to o moc líp než macbook nevychází a navíc pro mě je plus, když ho občas můžu přenést, ale jak říkám je 95% času na stole připojen k externimu monitoru nebo projektoru. Mám zase koupit 15 MPB z roku 2011? Ale říkám si, že co když se po “měsíci” pokazí a já bych vyhodil zbytečně 13k. Jako kdyby nebyly peníze problém jdu do 15 MBP s retinou, ale na něj nemám. Takže co teď? Děkuji všem za rady.
my.dre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eLzyx 13. 7. 2018 12:37

my.dre píše:Mám zase koupit 15 MPB z roku 2011?

to by byla sakra blbost ... koupit něco, co může chcípnout ze dne na den kvůli vadné grafice, a ještě za takové prachy :oboze
Buďto nechat profesionálně opravit, nebo koupit něco novějšího.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků