MACbook cena?

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cajky 17. 9. 2015 19:22

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak zjistit cenu macbooku. Vůbec se v tom systému nevyznám. Jsem odkojen winama, žádné papíry od toho nemáme už a jak jsem zvyklý ve winech dát klasicky informace o systému a vím, co to v sobě má zhruba, tak přítelkyně to má v angličtině, o počítačích ví ještě míň než já a nevíme ani jeden, jak něco takového najít.
Zkusil jsem zespodu opsat typ a dát na google, ale píše to jen náhradní displeje, tak nevím, jak určit cenu na prodej.
Neporadil by někdo? Díky.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 9. 2015 19:55

1Kč Aukro. Cenu najde trh sám.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 17. 9. 2015 20:01

:) to sice ano, ale zrovna tak se muze prodat za podstatne min, nez bych rad, kdyz budu vedet, jakou cenu zhruba ma. To je osemetne.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 9. 2015 20:07

To mi zase uvažování. Člověk s 5k v peněžence to za 10k těžko koupí. Nebo? O tom, že by někdo prodával ledviny, aby měl na jetý jablook, si dovolím pochybovat.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 17. 9. 2015 20:11

Kdyz zjistim, ze se jinde treba prodava za 10k, dam na aukro za korunu a prijde mi max nabidka za 3k, tak to asi vazne nebudu mit moc radost, ze sel za 3k.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 9. 2015 20:14

Tak ho dej za 40k. Třeba Ti urvou ruce.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod kadliwt 17. 9. 2015 20:55

Klinki na jablicko v levym hornim rohu, hned prvni je about this mac. Vyskoci ti podobny okno a tam mas veskery info. Pres cmd + shift + 4 udelej screen a hod ho sem.
Přílohy
Snímek obrazovky 2015-09-17 v 21.51.54.png
Snímek obrazovky 2015-09-17 v 21.51.54.png (88.57 ) Zobrazeno 15495 krát
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior




Odeslat příspěvekod AweMainju 18. 9. 2015 06:38

Já mám pocit že je Mac kradený nebo nalezený. Protože zjistit tohle info zabere přesně dvě kliknutí. Na to přijde i slepej.

Neschopnost zjistit to dle SN a čísla modelu ze spod macbooku to je taky na pováženou.
AweMainju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 18. 9. 2015 07:40

No na tomhle prispevku neco je. Jinak by stacilo mrknout na fakturu.

Jo a jinak souhlasim s kinem - na aukru jsem nikdy neprodal za mene nez jsem ocekaval. Stejne tak jsem skoro nikdy nekoupil za tolik kolik bych doufal (kup ted nepocitam, tam je to jasny)
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 9. 2015 08:11

Ja prodaval na Aukru UPLNE VSECHNO a uplne vzdycky od koruny. Jeste NIKDY se nestalo, ze bych neprodal dobre. A to jsem prodaval nahradni dily na auto, elektroniku, IT komponenty, notebooky, vybaveni domacnosti... A cena vzdy dosahla ocekavani.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 18. 9. 2015 18:16

Diky moc za navod, kouknu na to a dam sem.
Ze je kradeny? Tak ty si me zatracene dobre pobavil :D
Uz jsem tu psal, ze jsem opsal typ ze spodu, ale na googlu mi to hodilo jen same nahradni displeje.
Dve kliknuti? Rozumis cesky, kdyz rikam, ze ona to umi pouzivat jen na web a ja, ze vubec, ale vubec neznam ten system?
Pokud te to uklidni(pochybuji a je mi to srdecne ukradeny), tak kdysi ho dostala moje pritelkyne od sveho tehdejsiho pritele. Chceme ho proste prodat a koupit ji neco s winama.

Jinak ja pres aukro jeste nikdy nic neprodaval, takze ani nevim, jak to tam presne funguje.
A hodne me prekvapuje, jak obycejny dotaz, kdy chci neco zjistit, kdyz tomu nerozumim se potyka s tolika zbytecnyma odpovedma. Ale to uz je forum, holt, kdyz neni nekdo tak chytry jako vy, tak se vzdycky najde spousta chytraku, kteri to musi dat najevo. Mozna by bylo lepsi, kdyby jste se nevyjadrovali, nez psat nesmysly. Clovek jen zada o radu, pomoc a nepotrebuje k tomu cist takove blbosti.
Cajky
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků