Program do MACu na sledování webkamery

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lenickaa 13. 2. 2014 08:28

Zdravím,

mám takový pocit, že mi někdo (nebudu psát kdo) chodí v práci na MAC. A hodí se mi to i domů.

Prostě a jednoduše, potřebuji si nainstalovat aplikaci, která bude nahrávat webkameru. Ne dělat fotky, ale přímo video. Které následně budu moci sledovat na jiném PC (ať už online nebo se mi to bude někam ukládat). Nejlépe by bylo, aby ta aplikace byla skrytá. Úplně bezmezná podmínka to není, ale byla bych ráda aby nebyla vidět na liště.

Předem moc děkuji za pomoc.

P.S.: Na jiném fóru jsem byla označena za špehouna nebo dokonce za průmyslovou špionáž. Prosím takovéto teorie si nechte. Na toto nemám rozhodně čas ani myšlenky.
lenickaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 13. 2. 2014 09:38

Neni jednodusi se odhlasit kdyz nejste u MACu?
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod whatt 19. 2. 2014 09:45

Jednoznacne zamykat celou stanici a zajistit heslem. Kazdy kdo ma pristup k PC ma pristup i k datum a vsem informacim na nem ulozenych. Pristroj bez hesla a uzamceni je jako auto co nechate na parkovisti odemcene a otevreny kufr...
Když někomu v napjaté chvíli řeknete "okamžitě se uklidni", dáváte mu tím úkol, se kterým se těžko popasuje i zkušený jogín.
whatt
Junior

Odeslat příspěvekod VincsS 28. 2. 2014 19:57

Ahoj, tak určitě se přikláním k tomu, aby se zavedlo heslo, pokud možno nové a ještě lépe si jej nechat prosebe :-). Každopádně programy na sledování kamerou (při pohybu nebo otevreni PC..) tak si skus appstore -> Security Camera
VincsS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Šulin Hrozný 2. 3. 2014 11:05

Bohužel na jiných forech mají pravdu. Pokud někoho jiného budež takto nahrávat a provalí se to můžeš být trestně stíhaná za omezování osobní svobody (ne nedělám si srandu, dokonce jsou to 2 zákony ale nepamatuji si označení). Pokud je to tvuj mac(což si myslím že na 100% není) tak heslo a jiný účet. Pokud chceš špehovat přítele tak si di nafackovat.
Šulin Hrozný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincs 12. 3. 2014 12:14

Věřím, že člověk který zachází s macbookem si všímne spuštěného prpgramu a přijde na dané nahrávání. Pokud jde pouze o bezpečnost kdo ti doma chodi na PC tak to chápu. jinak souhlasím tady se sul.. Hrozným.
Vincs
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků