Outlook synchronizace kontaků a kalendáře s telefonem

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod blmrtin 17. 11. 2018 20:57

DD, řeším následující problém, se kterým si nevím rady.

Potřebuji synchronizovat kontakty a kalendář mezi mobilním telefonem a počítačem s komplexním poštovním klientem Microsoft Outlook (placená verze Office 365). Bohužel, z neznámého důvodu se mi nedaří synchronizovat všech 2547 uložených kontaktů (obsahují jména, adresy, telefonní čísla, emaily a další nezbytné informace např.: souřadnice pro navigaci).

V mobilním telefonu jsou uloženy všechny kontakty (a nejčastěji přidávány), které jsou viditelné v aplikaci Outlook pro Android. Dále nastavená synchronizace z účtů (Outlook a Gmail) s oznámením o úspěšných synchronizacích. Pro ověření stačí otevřít (v počítači) Skype, nebo Lidé a kontakty jsou bezproblémově viditelné, obsahují správné formátování, údaje i fotografie. Bohužel a nevím proč, nejsou přístupné ve webovém rozhraní Outlook.com a samozřejmě ve výše zmíněném poštovním klientu MSO Outlook. Dále jsem si ověřil funkční synchronizaci přidáním „test“ pomocí webového rozhraní, které mi synchronizovalo kontakt „test“ správně. Stejně tak přidání „test2“ pomocí poštovního klienta skončilo úspěchem, ihned viditelným v telefonu a všech ostatních aplikacích a klientech.

Není v mých silách, abych všechny kontakty přepisoval ručně do kontaktů poštovního klienta a já potřebuji využívat zejména komplexního poštovního klienta (proto jsem si koupil plnohodnotný kancelářský balík) pro celou pracovní agendu.

Zkoušel jsem oficiální nápovědy na stránkách Microsoftu i jejich komunitní podporu (stále otevřené téma) a výsledek zůstává stejný. S pomocí importu CVS se mi povedlo nakopírovat celých 43 a 47 kontaktů (viditelné z webového rozhraní Outlook.com a poštovního klienta Outlook 365), které nejsou navíc správně a musel jsem použít software třetí strany. Nepohodlné a nežádoucí.




Nevěděl byste někdo, kde leží kámen úrazu a proč se synchronizace s Outlookem nedaří?

Děkuji za každou radu.


Informace o verzích
MS Windows 10 Pro verze 1803 (17134.407) 64bit
MS Outlook Office 365 MSO (16.0.11.11001.20091) 64bit
Avast Internet Security 18.8.2356 (18.8.4084.0)

Android 8.1.0 (O11019) MUI 10.0.2.0 (OCGMIFH)
MS Outlook 2.2.248 (291)
Avast Mobile Security 6.11.6-318360-30ed087


Kontakty.PNG
Kde se vzala položka MyContacts nevím, prostě se po opětovném zapnutí přidala


kontakty2.PNG
Carpe diem
blmrtin
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků