Outlook 365 - zobrazení jména odesílatele

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod marek7 12. 12. 2015 23:07

Pořídil jsem si nový notebook a v něm jsou na rok Office 365. Rozhodl jsem je využít a začal jsem používat Outlook. Problémů ze začátku mraky, před tím jsem používal Thunderbird. Co mě trápí je zobrazení jména odesílatele. Příklad: uložený kontakt František Novák, zobrazované jméno Novák František, ale pokud mi od něj přijde mail, mám tam novak.franta3@seznam... Prolezl jsem různé nastavení a nemůžu to najít :-(
marek7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Juwa2 12. 12. 2015 23:49

Dej si tam zpátky TB protože ti bude rok trvat než se s tím řádně naučíš a pak ti zase skončí licence...
Ale jinak - V Outlooku je asi 100x víc nastavení než v TB takže hledej, je to tam.
Juwa2
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 13. 12. 2015 12:27

Ukazuje se to u všech lidí, nebo jen u některých? Pokud jen u některých, mají pravděpodobně nevyplněné (nebo špatně vyplněné) údaje na svém poštovním klientovi.
Pokud u všech, mrkni na kartu Zobrazení - ikona Nastavení zobrazení a Sloupce. Měl by být zobrazen sloupec Od - nemáš místo toho zobrazen sloupec E-mail?
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marek7 14. 12. 2015 20:11

Ukazuje se jen u někoho. V každém případě návrat k TB, Outlook je na mě zbytečně moc složitý. A za rok zase platit :( Každopádně díky.
marek7
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků