Outlook - oznamovací okno s příchozí poštou

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jiri67 24. 1. 2017 14:49

Dobrý den,
po přeinstalaci PC na mém MS Outlook 2007 přestalo chodit oznamovací okno s příchozí poštou. Není to to klasické oznámení na ploše, které lze nastavit jednoduše v možnostech e-mailu, ale které zobrazuje jen poštu ve složce Doručená pošta.

Před lety jsem někde našel možnost, která pak fungovala OK takto: při příchodu nové pošty se mi zobrazilo samostatné vyskakovací okno, které bylo na ploše trvale a v něm postupně zobrazeny všechny nové e-maily. To samé fungovalo při zapnutí Outlooku - vyskočilo okno a v něm nabíhaly nové e-maily a bylo na ploše pořád, dokud jsem okno nezavřel. Navíc se v tomto okně zobrazovaly všechny e-maily, které mi chodí rovnou do jiných složek než do doručené pošty (např. Doručenky, reklamy ...).

Neví někdo postup nastavení tohoto okna pro příchozí poštu? Děkuji
jiri67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fatman 24. 1. 2017 16:42

Vytvořit pravidlo, které při každé došlé zprávě zobrazí vyskakovací okno. EDIT: Pokud bude jako 1. pravidlo, tak zobrazí i maily, které automaticky padají do jiných složek než doručená pošta. Pokud to u některých nechci, tak musí být pravidlo pro přesun zprávy do jiné složky před tím obecným a obsahovat instrukci zastavit provádění dalších pravidel.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri67 24. 1. 2017 16:59

aha, díky. V pravidlech jsem to měl. Ale protože tam byl odkaz na zvuk (soubor wav), který nyní v PC nemám, tak mě pravidlo nefungovalo. Po výběru jiného wav už to chodí OK, ještě jednou díky :-)
jiri67
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků