Tvorba vektorové mapy podle hry

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PiranhaGreg 8. 8. 2014 11:25

Ahoj, potřebuji vytvořit mapu jednoho herního světa ve vektorové podobě. Něco jako je např. na Mapy.cz. Jde o to, že se jedná cca o 40 km² a kreslit to celý v Illustrátoru by mi zabralo dost času. Neexistuje na kreslení map nějaký specializovaný program? Něco si samozřejmě nakreslím sám, ale třeba takové cesty nebo vrstevnice by se s něčím specializovaným řešili asi líp O:-) .
PiranhaGreg
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrutyZ 27. 9. 2014 10:19

Zkus Google .. ale myslím, že něco takového bylo na Slunečnice.cz
FrutyZ
Junior

Odeslat příspěvekod Hynek_Rehacek 27. 9. 2014 18:29

Jestli chceš převest rastrovou vrstevnicovou mapu do vektorové podoby, zkus Autodest RasterDesign, je to doplnek klasickeho CADu ktery tyhle veci umj, nevim co konkretniho mas na mysli, z ceho to budes prevadet ;) promin za diakritiku, pisu z mobilu...
Hynek_Rehacek
Junior

Odeslat příspěvekod PiranhaGreg 27. 9. 2014 18:50

No budu to samozřejmě kreslit. Ale jestli není nějaký nástroj, který by mi to kreslení usnadnil. Nějak se mi nechce věřit, že by ty různý online mapy byly nakreslený komplet čára po čáře...
PiranhaGreg
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hynek_Rehacek 27. 9. 2014 19:44

Na tvorbu mapy mas vetsinou k dispozici nejake geodeticke podklady a na zaklade tech si muzes vygenerovat vrstevnicovy povrch popripade zamerujes potrebne body a ty pak vyuzivas v kombinaci s ortofoto podklady, nejsem ani geodet, ani kartograf ale myslim ze takhle nejak to funguje, je to samostatna veda, mozna ti k tomu nekdo reknw vice, v tvem pripade ale budes asi muset kreslit rucne ;)
Hynek_Rehacek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků