Poškozené NVIDIA drivery

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod palisandr 13. 8. 2014 14:24

Ahoj,omylem jsem si vymyzal část ovladačů a teď mě to samozřejměnepustí odinsatalovat klasickpou cestou a nahodit ztpět.
Mám GTX560ti, nainstaloval jsem 340.52 (kromě Geforce experiences), že už tam bude zakomponovaný 3D vission surround. Nebyl,tak jsem brouzdal všude možně po zahran. fórech a jelikož jsem to nikde nenašel jako stáhnutelnou utilitku, narazil jsem na odkaz starších ovladačů, kterí ji mají.Control panel ovladačů tu tnenabízí. Stáhnul jsem starší drivery 270 a něco a v domnění, ře instalujuju pouze3D Vission... jsem začal instalovat celou sadu. Něvěnoval jsem tomu pozornost, několikrát vyskočilo okno a já zakliknul "NE". Než jsem zjistil, co dělám, kliknul jsem na "dá všem". Výsledkem je samozřejmě chaos,kdy všechno sice jede, caele vyskakujou okna s upozorněním.
Po několikahodinovém studování, co s tím (kdy jsem se dozvěděl o řadě jedinečných řešení -někdy úplně jednoduchých a jindy hororových řešeníchšeních ) jsem tomu dal řešničku na dortu tím,že jsem v panic a min. představě přeinstalace OS jezm zmáčknul "delete" na složku NVIDIA corporation ve složce "Program files".
Ok, nebyl jsem zrovna střízlivý :-(.

1. Potřebuji tedy dostat poničené ovladače z compu a dostat tam nové.
2. Rozjet 3D Vission Surroundn
Nekrutě hlavou a poraťe prosím!
Q6600@2,4GHz,Asus P5E(X38,bios 1102),Gigabyte GTX 560 ti, 2x2gb Patriot 800, 2x2gb Kingston 800 , Seasonic 500W, SSD Crucial 200gb, WD1TB Fals + 640GB, Scynthe Ninja rev.B,case Thermaltake M9, Dell 2408wfp 24",Windows 7 Ultimate
palisandr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 13. 8. 2014 19:14

potřebuješ nástroj typu driver sweeper, teď je sharewarizován a přejmenován na driver fusion...

nouzovej režim esenciální výhodou...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palisandr 13. 8. 2014 20:08

Díky,kouknu na to.
Q6600@2,4GHz,Asus P5E(X38,bios 1102),Gigabyte GTX 560 ti, 2x2gb Patriot 800, 2x2gb Kingston 800 , Seasonic 500W, SSD Crucial 200gb, WD1TB Fals + 640GB, Scynthe Ninja rev.B,case Thermaltake M9, Dell 2408wfp 24",Windows 7 Ultimate
palisandr
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků