Photoshop - srovnání barev a klonovací razítku u 2 obrázků

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod still_wolf 31. 1. 2017 21:44

Dobrý den,
mám na Vás prosbu. Mám dva obrázky a potřebuji nejprve je vyrovnat co se týče teploty barev i expozice. Problém je, že sice zachycují stejný objekt, v reálu jsou fotky rozdílné a běžné srovnání barev nefunguje. S Photoshopem jsem nějakou dobu nepracoval. Ale vybavuji si, že jsem kdysi nějak dokázal vyrovnat barvy přímo podle jednoho pixelu, resp. na jednom obrázku jsme označil referenční pixel a na druhém obrázku vybral pixel k úpravě.
Pak jsem Vás chtěl požádat, jestli neznáte plugin, který by mi umožnil zobrazit oba obrázky a umožnil použít funkci Razítko z jednoho obrázku do druhého.
Nyní mám k dispozici Photoshop CC 2015 a Photoshop CS6.

Děkuji
still_wolf
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Černík 31. 1. 2017 23:09

"mám k dispozici Photoshop CC 2015" což znamená kradený SW, jelikož každý předplatitel CreativeCloudu dostane automaticky nejnovější verzi a na 2 roky starou si už ani nevzpomene.

Přeji hodně štěstí s radami ;-)
Pavel Černík
Junior

Odeslat příspěvekod still_wolf 6. 2. 2017 17:10

Tuto otázku Vám nezodpovím a ani se toho nehodlám pídit. Nejedná se o můj PC, který z bezpečnostních podmínek dané společnosti není připojený k internetu. A přijde mi při nejmenší nezdvořilé pokládat následující takto. Byl jsem požádán o pomoc, nedokázal jsem jim na to odpovědět a jelikož mě problematika samotná zajímá, snažím se jim v tom pomoci.

Rozhodně má otázka zněla poněkud jinak. Byl bych rád, kdyby jsme se věnovali tématu, za kterým jsem toto vlákno založil, viz pravidla. Také bych Vás rád požádal, aby jste nevydával své domněnky za fakta, dalo by se to vysvětlil jakkoliv, i urážlivě až jako křivé obvinění, viz pravidla.
still_wolf
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků