Logo do PDF - odsazení sudá/lichá

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pointops 12. 11. 2017 01:39

Zdravím, prosím o radu.

PDF dokument o cca 230 stranách bych potřeboval vyšperkovat logem (obrázek), jenže na sudých a lichých stranách jsou jiná, zrcadlová odsazení.

Jde o jednorázovou akci, takové domácí kutění. SW utilitku jsem ochoten koupit do cca 50 USD. Zatím jsem se nejdál dostal (nikterak daleko) s Soda PDF, kde vložím obrázek pomocí funkce hlavička, ale zrcadlové umístění to neumí, stejně tak ani jen sudé a jen liché.

Díky za tipy. Jelikož věc budu celou potřebovat i vytisknout, oříznout a nestandardně naděrovat (6 mm průměr, 22 děr po 11,82 mm), uvítám i SZ s nabídkou řešení na klíč. O:-) Ano, je to jen jedna kopie. :-S
p\o.
pointops
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 12. 11. 2017 09:18

Napadá mne ten dokument rozdělit (split) na jednotlivé stránky, vložit tím tvým programem Soda loga zvlášť do sudých a zvlášť do lichých stránek a pak ho zase spojit (merge) do celého dokumentu.

Netuším, jak ten Soda PDF funguje, jestli umí zpracovat v dávce 115 samostatných PDF souborů naráz. Pokud ne, tak můžeš spojit sudé stránky dohromady, vložit hromadně logo a zase rozdělit a totéž pro liché. Nebo už ani nerozdělovat a rovnou vytisknout...

Rozdělit dokument na jednotlivé stránky a zase spojit umí například programy PDF Tools (používám) nebo PDF split and merge a spousta dalších.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pointops 15. 12. 2017 17:01

Díky. To byla vlastně hodně dobrá rada, rozsypat to na sudé a liché, aplikovat logo sem, logo tam :) a potom rovnou vytisknout. Chytře.

Bohužel taky nad schopnosti programu, který prostě variantu sudá lichá jako kdyby neznal. Vyřešil jsem instalací jiného SW, konkrétně od Foxitu, a všechno je cajk.

Tak hezké vánoce, p/o.
p\o.
pointops
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků