IP wi-fi kamera vnitřní 1080p za cca 3-4 tisíce

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jerry007 14. 8. 2018 13:39

Zdravím,

měl bych dotaz. Máte nějaké doporučení na IP vnitřní kameru s cenou okolo 3-4 tisíc korun s wi-fi a nočním režimem, kde by bylo i něco vidět nebo je to nereálné? Ideálně 1080p a možnost budoucího připojení k NAS Synology.

Já mám nyní doma na zkoušku Zyxel Aurora, není špatná, i vypadá za mě fakt pěkně, přes den slušný záznam, se světlem se to ztrácí a ve tmě téměř nemožnost poznat nějaký detail postavy. Má barevný noční režim a já si říkám, zda se vůbec něco takového prodává v této ceně nebo bych musel dost připlatit? Jde o to, že je dána v obývacím pokoji a v noci je tam tma kromě nočního světla v zásuvce. Je to zatím jen pro náš klid, když začala kupříkladu hulákat siréna od zabezpečovačky a já se můžu podívat, zda právem nebo jak se stalo omylem díky citlivosti senzoru a ta noc by byla bonus, pokud by byl člověk pryč...

https://www.zyxel.com/cz/cs/products_se ... ra-Aurora/

Nebo už začít přemýšlet o jiném kamerovém systému i s rekordérem a budoucími kamerami i ven? Opět ale jedině přes wi-fi, kabel žádný připravený nemám a rozvrtávat fasádu fakt nechci :-))

Díky moc všem předem za odpověď.

Jarda
jerry007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 15. 8. 2018 10:18

Wifi je nahouby - zaruším to a vykradu tě......

Wifi použít v zabezpečení domácnosti je absolutní blbost to je pouze vhodné abych se podíval kdo mi zvoní u branky.

Jinak samozřejmě pokud chceš pouze kontrolovat zda je vše OK a máš tam jiný alarm tak to jde.
Si pořiď ke kameře buď IR světlo a nebo by bylo možná vhodné pořídit si normální zapínání lustru, že si přes internet rožneš....tím taky můžeš simulovat že je někdo doma semtam večer rožneš.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron