Poděkování Kinovi

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MiloslavGrunt 27. 7. 2014 15:26

Tímto příspěvkem bych chtěl poděkovat zdejšímu (ex)administrátorovi Kineczkovi za sestavení mého nového pc které už mam týden doma :)

Spolupráce probíhala suprově hned po tom co jsem akceptoval jeho návrh zde na foru jsem ho kontaktoval soukromou zprávou poté jsme se přesunuli už na mail kde mi vše dopodrobna vysvětlil

objednaly se komponenty a veškeré dění ohledně pc mi oznamoval na mobil nebo na mail

když bylo pc hotové zavolal mi domluvili jsme termín a čas
poté co přijel byly moje první slova co jsem to viděl ty vole :D

následně mi ukázal jak to uvnitř vypadá co je co atd. řekl mi parametry jako přetaktování CPU GPU
společně jsme pc zapojili a zapli ..myslel jsem že ani neběží jak je to tiché

pak pustil zátěžový test na CPU a GPU abych viděl teploty a další věci+mezitim mi řekl věci ohledně čištění prachových filtrů a vzdálenost pc od zdi a desky stolu aby mohlo dýchat

vše proběhlo bez sebemenších problemů jak sestavení tak dovoz až k předvedení pc u mě doma

s novým počítačem jsem nad míru spokojen to co chci hrát mi rozjede na maximalni nastavení a i při tom je tichý takže maximalni spokojenost

Kin je velice milý a ochotný člověk a hlavně v pohodě chlap se kterým se dá bavit defakto o všem :D a hlavně ví o co go. Tak jak přesvědčil mě tak přesvědčí určitě i ostatní lidi kteří by si od něj nechali postavit sestavu :)

takže lidi ničeho se nebojte je to uplně v pohodě a věřte tomu co vám Kin řekne protože je odborník :)

můžu jen doporučit lidi :) určitě to nebyla první ani poslední sestava kterou mi postavil :)

Děkuju a s pozdravem Miloslav Grunt :)
MiloslavGrunt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 28. 7. 2014 07:51

Máš štěstí, že jsi byl přijat do VIP klubu ULN špičkového odborníka.
Mě to nenabídne. ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků