Android,kopírování dat aplikace mezi ROMkami.

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 6. 3. 2016 22:20

Dobrý den.
Zajímalo by mě jestli existuje nějaký jednoduchý způsob jak jaksi zakonzervovat stav jedné aplikace a v tom stavu,s těmy daty a nastaveními přenést z jedné ROMky do jiné.
Konkrétně by se jednalo z CarbonROM (5.1.1) do Cyanogenmod 13 (6.0). Mobilní telefon LG L90 D405n (w7).
Rootnuto,odemčený bootloader a nainstalovaná TWRP 2.8
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod lojzak02 6. 3. 2016 22:38

Titanium Backup Pro

Udělat zálohu na jedné ROM, nainstalovat TI na druhou ROM, překopírovat zálohu a obnovit ji.

Pak existuje ještě jeden software, který umí to samé, ale musí se tuším připojit telefon kabelem k pc. Název druhého software si nepamatuji, ale našel bys ho jako jeden z návodu na svetandroida.

TI by měl fungovat, ale stopro to jistý není.
lojzak02
BAN Živě.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 6. 3. 2016 22:41

Při pokusu o Titanium Backup mi vyhodí chybu nedostatečného úložiště,při připojené i odpojené SD kartě. A to s PC,nebyl to něco jako Heliumbackup?
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod lojzak02 6. 3. 2016 22:54

jo helium by mohlo být ono
lojzak02
BAN Živě.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackbrno 6. 3. 2016 23:05

Ano, Helium backup to jistí. Nicméně nepočítej raději se 100% úspěšností. Může se stát, že aplikace z 5.1 nainstalovaná do 6.0 nebude funkční, pokud se jí pokusíš vrátit původní data aplikace. Většinou by se to stát nemělo, ale stává se, protože v novém androidu jsou některé věci řešeny jinak a na původních datech aplikace to může havarovat.
jackbrno
Junior

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 6. 3. 2016 23:10

Tak se mi nakonec podařilo zprovoznit Titanium. Stačilo odebrat SD kartu,změnit cestu zálohy do internal storage,zazálohovat,zálohu překopírovat na SD kartu a stejný postup v druhé ROMce.
dustojnikhummer
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků