Zprovoznění wifi karty

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kosan123 9. 4. 2016 16:40

Dobrý den,
dostal se mi do ruky notebook Fujitsu AMILO Notebook Pa 3553 s tím, že mu nefunguje WiFi.
Problém je, že karta nejde zapnout, protože nefungují multimediální tlačítka (Fn + F1). Drivery pro tlačítka jsem nenašel, ani nic podobného, co by mohlo pomoct. Ovladač pro kartu jsem aktualizoval a ani to ji bohužel nezaplo.
Je nějakým způsobem možno zprovoznit ty Fn tlačítka, případně zapnout kartu jiným softwarovým způsobem?
kosan123
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Milanr1 9. 4. 2016 16:48

Standardně a jednoduše v GUI Správce zařízení:
devmgmt.msc
nebo v soupisu NIC:
ncpa.cpl
apod.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosan123 9. 4. 2016 16:54

jito: LauchManager je ovládání větráku
Milanr1: žádná možnost povolení zařízení zde není, v ncpa.cpl je možnost ho pouze zakázat a následně povolit -> bez výsledku, ve správci zařízení a ve vlastnostech akrty taktéž nic
kosan123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 9. 4. 2016 17:10

No já nevím,ale v několika diskuzích na netu odkazují na Launch managera...
jito
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosan123 9. 4. 2016 17:22

Ok, vyzkouším vyčistit nějakým způsobem OS a pak vyzkouším Launch Managera znovu. Děkuju.

edit: řešení - LaunchManager to opravdu řeší, ale když se nainstaluje, tak se automaticky nespouští -> tímpádem nic neřeší... Musí se až manuálně spustit -> C:/Programe Files/Launch Manager/HotKey.exe
kosan123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juwa2 9. 4. 2016 20:49

A to je takový problém to autospouštění nastavit (dát zástupce do sl. "Po spuštění")?
Juwa2
Junior

Odeslat příspěvekod kosan123 10. 4. 2016 08:06

Emm tohle jsem jako myslel. Asi si mě špatně pochopil.
Problém byl v tom, že poslední instalaci se sám nepouštěl, tudíž jsem myslel, že nefunguje.
Až když jsem ho manuálně zapnul, tak fungoval. Samozřejmě, že jsem ho pak dal do složky Po spuštění.
kosan123
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků