Eset - reinstal pocitace

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Malldoren 20. 5. 2016 23:16

Ahoj,

potrebuji poradit - chystam se na reinstalaci pocitace ktery jsem nedavno koupil. Zapomnel jsem se ale zeptat, jak je to s licenci na Eset. Nemohu se mu uz samozrejme dovolat a tak se chci zeptat, da se to nejak vyresit abych o nej neprisel?
Malldoren
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 20. 5. 2016 23:22

Budeš potřebovat licenční klíč nebo uživstelské jméno a heslo, na které to je licencované, jinak by neměl být problém.

Ověř si to na podpoře.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monikash 21. 5. 2016 06:44

Jo, budeš potřebovat tyhle údaje. Ale bojím se, že když v Esetu zmáčkneš F5, tak se ti ukážou asi jen tečky (tady eset nemám). Zkus pohledat, jestli to nebude mít původní majitel uložené někde v dokumentech (např. poznámkový blok).
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1stein 21. 5. 2016 12:16

Malldoren píše:Ahoj,

potrebuji poradit - chystam se na reinstalaci pocitace ktery jsem nedavno koupil. Zapomnel jsem se ale zeptat, jak je to s licenci na Eset. Nemohu se mu uz samozrejme dovolat a tak se chci zeptat, da se to nejak vyresit abych o nej neprisel?


potrebujes uzivatelske meno a heslo, popripade cislo faktury a meno a priezvysko. nasledne telefonat na support linku
1stein
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 5. 2016 06:42

Typický chybný postup BFU:
Malldoren píše:reinstalaci pocitace

PC není třeba reinstalovat, s výjimkou výměny MB za jinou platformu. To už je pak ale úplně jiný PC.
Co s tím?
Standardní postup po výměně systémového SSD nebo havárii OS:
boot ze záchranného média -> Obnovit OS ze zálohy.
Práce na pár myšokliků.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harrym 22. 5. 2016 07:47

Ten Eset je beztak jen na dobu určitou (1-2 roky? - žádný placený antivir není "nafurt"), takže jeho záchranou nic moc nevytrhneš. Hoď tam Avast Home.
Core i3-10100F 4.3Ghz/1020mV (undervolting - CPU Lite Load mode1 + offset -20mV); MSI B460M Pro; ADATA XPG Gammix D10 2x8GB; Zotac GTX 1050 Ti Mini; Kingston A2000 1TB; WD10EZRX 1GB; DVDRW Samsung SH-S223C; SS-350ET activePFC. Idle=30W, OCCT burn=151W
harrym
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krysta 22. 5. 2016 10:43

Na furt to sice není, ale já si myslím že Eset je fajn. Z free bych volil radši bitdefender.
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod samarit 6. 8. 2016 09:39

Vždyť můžeš to jméno snadno přečíst v Rozšířené nastavení->Aktualizace->Nastavení a heslo odhalit pod tečkami pomocí nějaké pomůcky
Horší by bylo, kdyby byl Eset zamčený heslem, pak bys musel nejprve použít další pomůcku k jeho odemčení zde
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků