GTX1080, 1070, 1060 - infa, recenze, zkušenosti

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 12. 2016 21:47

satikcz píše:
Python.p píše:Zato tvoje příspěvky jsou informativně hodnotné.

Bohužel mi jeho příspěvky přijdou informativně hodnotnější, než v poslední době ty tvoje, a trochu v tebe ztrácím důvěru :)

Právě o tom, že nvidiot je urážlivější než fanatik, byly ty původně smazané příspěvky ještě v té minulé čistce.


Vidíš to, holt není čas a poslední dobou ani chuť. Kor když jsou tu možné jen jedny sestavy a ostatní jsou automaticky špatné. Stejně jako jediný možný výrobce GK, jako jedna jediná firma.

Taky si všímám, že poslední dobou už to tady není jako dřív :)

Uvidíme po novém roce jak to bude všechno vypadat.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod satikcz 16. 12. 2016 09:10

Python.p píše:Kor když jsou tu možné jen jedny sestavy a ostatní jsou automaticky špatné. Stejně jako jediný možný výrobce GK, jako jedna jediná firma.


Tím myslíš doporučené sestavy nebo jak? A vadí ti konkrétně že jsou doporučovány NV, MSI nebo obojí?
Jinak sto lidí, sto chutí, nikdo tě nenutí brát doporučené nebo si je neupravit.

Osobně pokud MSI mají rozumnou cenu, tak beru je - doma už mám 4. generaci TwinFrozru (první jsem měl na R9 280X - v tý době super karta), ale pokud model od MSI vychází znatelně dráž než ostatní, tak klidně koukám po alternativách.

Ohledně NV/AMD je teď výhoda v tom, že jsou ty grafiky dost vyrovnané, co se poměru cena/výkon týče (pokud se porovnávají modely ve stejné kategorii) - NV o fous dražší, ale o fous výkonější + má navíc výhodu o něco lepších provozních vlastností, AMD zase teoreticky o něco lepší vyhlídky do budoucna.
3x AOC AG271QG (2560x1440, IPS, 165Hz, GSync), ASUS Strix RTX3090 OC, Intel Core i7 8700K@5GHz+EKWB L360, ASUS Maximus X, 32GB G.SKILL TridentZ@3466 MHz, ADATA SX8200 2TB + 1TB + Crucial BX 500 GB + Kingston UV400 1TB, Seasonic P-860 Platinum, FD Define S
satikcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 12. 2016 14:05

To máš jedno. Uvidíme po novém roce, co a jak bude.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků