epoptávka, b2m - vaše zkušenosti?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod koppat 7. 3. 2017 09:41

Povidal jsem si s par lidma, co to mají a za ty penize asi vyzkousim.
koppat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kapana 10. 3. 2017 10:12

Známý e.poptávku používá a prý nějaké zákazníky sehnak.
kapana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rejo1 13. 3. 2017 15:47

Osobní zkušenost - posílají hodně poptávek skoro každý den něco emailem přijde, ale dostat zakázku není tak jednoduché.
rejo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hruza 15. 3. 2017 16:28

No jo samo to asi nepujde :-) Chce to trochu si vyhrát s nabidkama. Dostal jsem na to od epoptavky i takovy videokurz jak zpracovavat ty poptavky a jak delat nabidky.....
hruza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 16. 3. 2017 12:34

Jak zpracovat nabidky? Delat jak socka za indicky platy, jinak na epoptavce nejde uspet.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bohacvlada 20. 3. 2017 13:26

hruza píše:No jo samo to asi nepujde :-) Chce to trochu si vyhrát s nabidkama. Dostal jsem na to od epoptavky i takovy videokurz jak zpracovavat ty poptavky a jak delat nabidky.....


Co to má být za kurz?

-- 20. 3. 2017 13:30 --

karlos00x píše:Jak zpracovat nabidky? Delat jak socka za indicky platy, jinak na epoptavce nejde uspet.


Rekl bych, že to dost závisí na oboru teda na konkurenci. Ale tak je to všude,když je oborhodně konkurenční tak se někteří snaží podlézats cenou a tak cenovou uroveň tlači dolů, v tom ty poptavkové servery nejsou žádná vyjimka a ani epoptavka ne.
bohacvlada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hruza 22. 3. 2017 13:26

Ten kurz - 15 tipu, se kterymi vyhrajete kazdou zakazku - k nejakesluzbe se to dava, ale nevim k jake. Ale asi se to da i koupit ted presne nevim.
hruza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jackbrno 22. 3. 2017 13:47

Na tyto servery dávají poptávky převážně jen socky, tedy firmy, podnikatelé a soukromé osoby, kteří jdou opravdu po minimální ceně za každou cenu. Mě taky ty poptávky chodí a nestačím se divit, co by si tam někteří představovali za jakou cenu :) Pokud někdo dělá něco opravdu kvalitně a nebojí se o to říct odpovídající cenu, tak nemá šanci žádnou zakázku získat. Tam se chytají akorát zoufalci, co za korunu prodají babičku, jen aby měli pocit, že mají zakázku :) A mám pocit hraničící s jistotou, že ti "spokojení" uživatelé zde, nejsou tak úplně nezávislí hodnotící :D
jackbrno
Junior

Odeslat příspěvekod Prochycz 22. 3. 2017 14:02

Tohle vlákno je podle mě vytvořené pouze za účelem zvýšení podvědomosti o epoptávce, jelikož si neumím vysvětlit ty bláboly, co tu čtu. :) Navíc skoro každý, kdo se zapojil do tohoto vlákna, tak má max. 5 příspěvků na superforu.
Prochycz
Junior

Odeslat příspěvekod jackbrno 22. 3. 2017 14:32

prochycz:
přesně, možná to založil skutečný tápající, ale ty pochvalné příspěvky jsou jasný SPAM :)
jackbrno
Junior

Odeslat příspěvekod MA1971 19. 9. 2017 12:28

Já mám špatnou zkušenost, vytáhli ze mě 2500,- za nic. Velmi dobře si rozmyslete, co vše po telefonu potvrdíte a jak jednoduše vás někdo uvede v omyl, slovy zdarma a nezávazně. Nezávazně a zdarma se slibovaným příspěvkem 1000,- jsem po zrušení obdržel fakturu na 2500,-. Nechal jsem se nachytat.
MA1971
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků