Explorer

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod FreeShotCZ 9. 4. 2017 14:36

Dobrý den,
dnes před pár hodinami jsem pročistil počítač pomocí CCleaneru, avšak následně jsem se již nemohl dostat do složky, kde mám uložené materiály pro edit a další spracování. Okamžitě po otevření cca 5 vteřin se složka opět uzavře, což znamená, že se nedostanu k více než 125 GB videozáznamů, které nejsou archivované nikde jinde, než v té složce. CCleaner pročistil pouze : Posledně používané dokumenty, Spustit ve startu, NEdávno použité, Vyrovnávací paměť náhledů, nedávno otevřené, Vysypal koš, dočasné soubory, Schránka (clipboard) Zbytky souborů v paměti a fragmenty souborů Chkdsk.
Zkoušel jsem pár tutoriální ze serveru Youtube, ale žádný nepomohl. Všechny ostatní složky fungují zcela normálně.
FreeShotCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Z. 9. 4. 2017 15:54

OT:
...jsem pročistil počítač pomocí CCleaneru...


Tohle bude pochoutka pro Milanr1 :-D
Petr Z.
Junior

Odeslat příspěvekod jmatus 9. 4. 2017 17:07

Jenom jednou jsi to projel CCleanerem, to je málo. Musíš alespoň 3x ráno a dvakrát večer, potom možná dostaneš rozum.
No fish, no girls, no future.
jmatus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 9. 4. 2017 19:44

Klasika:
FreeShotCZ píše:pročistil počítač pomocí CCleaneru, avšak následně jsem se již nemohl dostat do složky

Viz FAQ:
viewtopic.php?f=1864&t=1228041
Petr Z.:
Díky za vtípky! ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta321 10. 4. 2017 09:49

A co se zkusit do té složky dostat přes nějaký jiný file managet - Total Commander, Altap Salamander apod.? Možná by stačila jen portable verze.
franta321
Junior

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 10. 4. 2017 12:20

Říkám si pokud vůbec může CCleaner něco udělat když se s ním nedotkneš registru.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 10. 4. 2017 17:05

Uvedená "závada" nemá s registry nic společného.
Spravedlivý trest za používání nekompatibilních nízkoúrovňových nástrojů.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta321 12. 4. 2017 10:35

Zbytečný mentorování k vyřešení problému nepovede.

-- 12. 4. 2017 11:37 --

dustojnikhummer píše:Říkám si pokud vůbec může CCleaner něco udělat když se s ním nedotkneš registru.

Já ho používám už léta a fakt s ním nemám problém. "Čistím" i registry, ale nehrabu se v defaultním nastavení. Jasně, existujou i jiný nástroje, často přímo zabudovaný ve Win, ale tohle je all-in-one a pro mě pohodlnější. Což samozřejmě mnoho zdejších odborníků odmítne a nazvou mě BFU :D :D :D
Naposledy upravil franta321 dne 12. 4. 2017 12:25, celkově upraveno 1
franta321
Junior

Odeslat příspěvekod freekarol 12. 4. 2017 10:53

Já s ním taky dlouho problém neměl a pak sem začal objevovat problémy. Problémy, způsobené různými čističi, je možné číst v různých internetových diskusích. V diskusní skupině CCleaneru bylo jasné napsané, že nechat CCleaner automaticky čistit registr, se nedoporučuje...
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 12. 4. 2017 12:40

Tyhle vlákna jsou nejspíš jen trolling. Dotyčný sem od jeho založení nezavítal.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta321 12. 4. 2017 13:59

Buď už problém vyřešil (nejspíš reinstalací), ale už se mu nechce to sem napsat, nebo ty Win dovrtal tak, že sem nemá z čeho napsat :-))
franta321
Junior

Odeslat příspěvekod FreeShotCZ2 30. 6. 2017 01:19

Omlouvám se, že jsem zde již neodpověděl, nějak se mi úplně vykouřilo z hlavy, že jsem to sem psal. Výsledný problém NEBYL způsoben ccleanerem, avšak špatně zkomprimovaným souborem ve formátu .avi, který nějakým způsobem zamezoval systému načíst danou složku pomocí exploreru. Problém následně vyřešil total commander, který se tam prokousal.
Jistě je podezřelý můj nick, ztratil jsem údaje k předešlému účtu a již nevím, na který e-mail jsem jej registroval.
FreeShotCZ2
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků