i7 7700K jakej chladič použít?

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 4. 2017 17:19

Zdravím mám v plánu koupit i7 7700K,mám tu dva chladiče který na soc pasujou ovšem mám docela lepíky aby mě ten CPU neodrovnali,jako zmiňoval se pouze Scythe u kterýho se pár odrovnanejch CPU objevilo jenže tyhle jsou staršího data nebo se tu moc neprodávali,kterej z hlediska konstrukce uchycení bude lepší volba?

Cooler Master Hyper Z600

https://www.youtube.com/watch?v=XHRT1kMrX5w&t=258s

DeepCool Lucifer V2

https://www.youtube.com/watch?v=7Sdufbv2c1Q

Tady to odrovnání,jinde to vzalo sebou i desku.....

http://www.ddworld.cz/aktuality/proceso ... nicit.html
Naposledy upravil Stiletos dne 19. 4. 2017 17:52, celkově upraveno 1
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 4. 2017 17:22

Nebuď prosím línej blb a podívej se tady na fóru... Myslím, že inspirace je tu dost.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 4. 2017 17:27

Jak inspirace mám tyhle dva to mám kupovat další či?
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 4. 2017 17:29

Co já vím, nevím proč nenapíšeš rovnou o jaký jde chladiče, já se na YT fakt dívat nebudu abych zjistil co máš na mysli.

Hlavně přijď s něčím konkrétním ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 4. 2017 17:34

Vždyť píšu která konstrukce je lepší ohledně přítlaku uchycení,na YT je vidět montáž a uchycení na MB když postnu název chladiče pozná stejně kažej kulový podle toho.
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 4. 2017 17:38

To si myslíš ty... Ty lidi co nemají osobní zkušenost by radit neměli. A ti co mají zkušenos, těm stačí název.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod omualo 19. 4. 2017 17:57

Kdyz to bude nekdo dotahovat tak, ze se prohne i deska, tak to zeslabene intely nesnesou. Kdyz se to dotahne rozumne, tak ani 1 a pul kilove hovado vadit nemusi (jen to potom neprevaze autem, nedejboze posilat prepravkou).
V kazdem pripade, pokud se skladanim nejsou zkusenosti, tak si nekoho schopneho (ne vsehoschopneho) pozvat neni na skodu.

A hazet odkaz na DDho s Intelem (nebo nV) je to same, jako obra s AMD - kdyz uz to cist, tak vetsinou jen pro pobaveni.
omualo
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 4. 2017 18:02

... nevymýšlej blbosti. Vem NH-U14 a pokud bude delid, vem NH-D15.

Netřeba vymýšlet kolo ...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 4. 2017 18:27

omualo"A hazet odkaz na DDho s Intelem (nebo nV) je to same, jako obra s AMD - kdyz uz to cist, tak vetsinou jen pro pobaveni.


No hodil jsem na co sem kápnul jako první na netu že to rupalo známá věc,na jiných forech jsem na to narazil kdy to ruplo po dvou měsících ca se Scythe,takže ono kdyby CPU mělo zničit nějaký fest utáhnutí tak to rupne hned a né až po x měsících provozu.(CPU byl teda vyměněnej za novej a reklamace uznána) Se sestavením problém nemám,převážet nebudu měním jenom MB,CPU, RAM....



Python.p" a to si pomůžu čím jako, s Noctuama ho nikdo neoddělal stejně jako s těma hore alspoň se to nezmiňuje na netu zatím a vyhazovat další dva litry super...
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 4. 2017 18:39

Je to prosté - DeepCool Lucifer V2 s1151 oficiálně podporuje, Cooler Master Hyper Z600 ne.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 4. 2017 18:44

Vyřešeno.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 4. 2017 18:50

r34ktor no tak to vemu podle toho no když pak něco tak mám čím argumentovat při případný reklamaci,dík.
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 4. 2017 18:53

To je jednoduché, nebuď debil a použij rozum a né sílu !
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 4. 2017 19:10

ha ha, 1150 a 1151 jsou stejný rozteče takže pasuje i ten Hyper Z600 normálně, akorát je starší tak už kompatibilitu nikdo neaktualizoval,kdyby to Intel neosral na matroši nemuseli se řešit takovýhle čípoviny....
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků