Virutální bankovní účet

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod larryjunior1 21. 6. 2017 21:25

Existuje nějaká služba kde si mohu založit účet a na něj si přes bankovní příkaz poslat peníze ?
larryjunior1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 21. 6. 2017 23:26

Co to trochu lepe vysvetlit? V podstate kazdy ucet v bance je virtualni, nikde nemas bednu s tvym jmenem plnou bankovek, ze ktere ti po vyberu z bankomatu pujde zamestnanec vyndat i ty bankovky. A snad kazda banka bude mit sluzbu "zrizeni uctu" :)
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 6. 2017 00:20

Nemyslíš spíše virtuální platební kartu?

Spíše popiš účel a způsob jak to chceš využívat a dá se něco vymyslet
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 22. 6. 2017 07:13

PayPal
Kód: Vybrat vše
https://www.paypal.com


Skrill
Kód: Vybrat vše
https://www.skrill.com/cz/
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikeid 22. 6. 2017 07:18

Existuje, jedné z nich se říká bankovní účet a poskytují ho ... chvíle napětí ... BANKY. Normálně tam dojdeš, založíš si účet na své jméno a pak prostě máš účet, můžeš si tam (nechat) posílat peníze, můžeš je od tama odesílat, když tam nějaký jsou a dokonce občas i když tam žádný nejsou!!! Je to neuvěřitelný svět možností teď v 2017.
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod larryjunior1 22. 6. 2017 16:13

PatrikChrz píše:Nemyslíš spíše virtuální platební kartu?

Spíše popiš účel a způsob jak to chceš využívat a dá se něco vymyslet


Přesně tak něco na způsob Payoneer, Neteller, ale nechci nikam posílat svoje údaje, obč průkaz a pod. Anonymní virtuální platební kartu jestli něco takového vůbec existuje.
larryjunior1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 22. 6. 2017 16:16

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod larryjunior1 22. 6. 2017 16:45

Nechci cryptoměnu a navíc bitcoin není úplně anonymní. Prostě nějaký virtuální účet (bez žádných osobních údajů) na který mi může někdo přes bankovní příkaz poslat peníze - a Já následně vybrat třeba v podobě bitcoinů, nebo nějakým jiným způsobem je odtamtud dostat. Dobrý příklad je třeba Neteller, EntroPay, Cryptopay.me, ale u všeho je potřeba ověření (občanka, pas, fotka, adresa, jméno atd.....)
larryjunior1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 22. 6. 2017 17:22

Dle zákona proti praní tzv. špinavých peněz takový anonymní účet neexistuje.
Existuje anonymní platební karta, má však velice omezenou výši hotovosti asi 6000kc měsíčně
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 6. 2017 04:08

Jak píše Polda. V rámci EU anonymní účet nezaložíš.
Jsou zde předplacené platební karty, které jdou dobíjet i převodem na účet, ale jejich limity bez ověření jsou mizerné - https://www.mesec.cz/clanky/predplacene ... anonymity/

100 % anonymitu ti nezaručí nic, ani ten bitcoin, tedy pokud ho chceš opravdu používat, ne jen založit a zapomenout. Určitým řešením by bylo založení účtu někde v nějaké obskurdní zemi, ideálně na firmu, registrovanou v jiné, ještě obskurdnější zemi, ale to se vyplatí jen jestli přes to chceš točit miliony, protože to bude generovat nemalé fixní náklady.

Pak jsou řešení typu "úprava občanky ve Photoshopu" (výměna jména, fotky, čísla,...) a spoléhat na to, že to zahraničí vydavatel platební karty nebude moc zkoumat. Ale taky se může stát, že jednoho dne ti kartu i s penězi zablokují.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 6. 2017 08:48

Opravdu anonymni neni NIC. Ani nejobskurnejsi (je to obskurni, nikoliv obskurdni) zeme ti nepomuze v anonymite...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 6. 2017 12:24

Ale existuje, jenze to chce zvladnout par veci ktere bezny uzivatel nezvladne.Doklady na jine jmeno, virtualni adresa nebo jeste lepe adresa existujici lec bytu neobydleny, provider napichnutej takze netusi ze na nej jedu - to jsem provozoval x let, mobil ktery generuje kazdy restart jiny imei a mac o sim netreba mluvit, to je to poslednu,generovani pouzivam do ted, transparent proxy tam kde smlouva o pravni pomoci nehrozi a hura do zalozeni uctu
Samozrejme duvod pro takovy akce musi stat za to a uctu by melo byt vic.Bonbonek navic je treba firma na St.Vincent zalozená ake kvuli par korunam zbytecnej opruz..
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 26. 6. 2017 09:41

oooooooooo: Pro ucel psani komentaru na zive a objednavani robertku z sexshopu muze byt dostatecne anonymni klidne i ADSL od O2. Protoze proste nikoho nebudes zajimat...

Pokud se ale pokusis tebou popsanym zpusobem financovat islamsky stat nebo sabotovat Cechistan, tak velmi pravdepodobne o svou anonymitu docela rychle prijdes ;)

Proste zalezi na zpusobu pouziti. Ale uplne 100% anonymni neni proste nic.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paia 24. 7. 2017 19:51

já původního tazatele upřesním:
je to poptávka na "virtuální" účet, tedy takovej účet ne u kamenný banky, kam by ale šlo odkudkoli odjinud z kamennejch účtů posílat peníze (tedy výplaty z brigád či příjmy ze všech internetových dotazníků)
když je člověk v exekuci a nemůže používat klasickej kamennej účet, má problém, protože hafo zaměstnavatelů vyžaduje na každým účet na posílání vejplaty a kategoricky odmítá jiný cesty, i když tím porušuje zákonník práce a člověk může protestovat či vyhrožovat jak chce a nic s tím nenadělá...

já třeba mám Skrill i s platební kartou (ale ani ten není anonymní), ale ten můžu nabíjet jen pomocí paysafecard kódů nebo ho krmit z provázanýho mýho účtu v bance (leč nepoužitelnýho kvůli blokaci), či si nechat vyplatit odměny z některejch mejch internetovejch dotazovacích průzkumů, nikdo cizí mi ho klasickým převodem nenakrmí

takže já třeba hledám něco, co bude fungovat pro příjem přes nějaký běžný číslo účtu, ale nedostane se na to žádnej exekutor
Paia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voko bere 24. 7. 2017 20:02

Proti exekutorovi se vetsinou pouziva ucet zalozeny na pribuzneho. Problem muze nastat, kdyz se i pribuzny dostane do nejake exekuce.
voko bere
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků