Dell Vostro 5568 a editace Full HD videa

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod iICE2 7. 9. 2017 19:39

Zvažuji koupi nového notebooku, který budu využívat jak na běžnou práci tak také na editaci videa v programu Adobe After Effects a Premiere Pro. Video v rozlišení Full HD (60FPS), do budoucna třeba i 4k. Hry na naťasu nehraju. A protože mám z minulosti co se týče spolehlivosti velice dobré zkušenosti se značkou Dell, padl mi do oka Vostro 5568 s procesorem i7 https://goo.gl/gfmW56. V současné době edituaji na Macbooku Air, ale nějaké složitější přechody a práci v After Effects (např. vkládání 3D textu do videa) vůbec nezvládá, náhled se seká a nedá se s tím pracovat. Co myslíte, bude tento Dell vyhovovat? Často s notebookem cestuji, takže se mi líbí i jeho menší rozměry, hmotnost i podsvícená klávesnice. :hm :-)
iICE2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hnedahlava 7. 9. 2017 19:45

hnedahlava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iICE2 8. 9. 2017 07:55

Diky za odpoved :) Proc Dell ne?
Ja mel kdysi notebooky od HP a nebyl kus, ktery bych nemusel reklamovat. U Aceru se mi nelibi zpracovani - sam mam jeste Swift 1, ma sice super displej, dobrou klavesnici, ale celkove zpracovani sasi hruza. Dejme tomu, ze editaci videa ve 4k nepotrebuji. Tak treba jeste nekdo nejaky tip?
iICE2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 8. 9. 2017 12:05

Hádám, že DELLy řady Precision jsou cenovkou mimo dostupný rozpočet?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iICE2 8. 9. 2017 12:23

Nechci jit moc nad cenovku 25 000Kc. Prakticky mi nezalezi jestli se bude to video exporotvat celou noc nebo pul hodiny, jde mi hlavne o to abych v After Effects nebo Premiere videl v nahledu plynule prechody protoze na mem MacBooku se to neskutecne seka. Vim, ze je to zarizeni spise k praci ve Final Cut, bohuzel ma soft od Adobe daleko lepsi moznosti.
iICE2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 8. 9. 2017 12:30

V cenovce 25 000,- Kč si moc nepomůžeš.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iICE2 8. 9. 2017 15:24

Díky moc za rady. Dostal jsem ještě jeden tip na Dell Inspiron 15 (7000) https://www.alza.cz/dell-inspiron-15-7560?dq=4685228
No tak nezbývá nic jiného než vyzkoušet a pokud bude pomalý investovat do něčeho opravdu silného.
iICE2
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků