Vyber monitoru do 10k

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Manyak 3. 12. 2017 13:13

Mé požádavky:

Uhlopříčka 24-27 palců
cena : do 10 000 Kč (samozdřejmě čím míň tím líp)
Použití : hry



Nazdar kluci potreboval bych poradit s vyberem monitoru ted mam jenom jeden a to tento https://www.czc.cz/iiyama-g-master-ge2488hs-b2-led-monitor-24/197616/produkt
druhej monitor bych poridil z duvodu streamu ale otazka je jakej nebo jestli staci ten co mam a koupit nejakej obyc za litra nebo dva a nebo zainvestovat do nejakyho dela se 144Hz zatim sem nasel tyto dva co by docela sly
1.https://www.czc.cz/aoc-g2460pg-led-moni ... 10/produkt
2.https://www.czc.cz/acer-predator-xb240h ... 48/produkt

prvni monitor ma G-sync je mi vubec k necemu ? poznam rozdil ve hrach co hraju ( Battlefield 1 Call of Duty Ghost WaW nebo Perfect World International)

grafika je gtx 1070
Manyak
Junior

Odeslat příspěvekod vuLva 4. 12. 2017 13:39

Ani jeden. Oba monitory mají TN panel.

Mrkni na Samsung C24FG73.

Rozdíl mezi 60Hz a 144Hz je obrovský. Poznáš to nejvíce v FPS hrách.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod Manyak 4. 12. 2017 15:48

to ze maj TN panel je spatne i kdyz je to x let stara technologie ? a co ta G-sync je to k necemu ? a samozdrejme ze chci 144Hz a to oba sou
Manyak
Junior

Odeslat příspěvekod vuLva 4. 12. 2017 17:41

TN je dnes už zastaralá technologie. Vyblité barvy, špatné pozorovací úhly atp.

G-Sync ti prakticky eliminuje tearing (trhání obrazu), ale je to strašně předražená funkce od nVidie. Osobně bych za to nepřiplácel. Testoval jsem to na ASUSU PG279Q a nějak nadšenej jsem z toho nebyl.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod Manyak 4. 12. 2017 20:15

abych ti rekl pravdu je mi to upne jedno pokud si ten monitor budu kupovat ja jestli je spatnej pozorovaci uhel nebo vyblity barvy z uhlu temer 90° z ktery ho stejne ani hrat nemuzes pac u PC sedis na primo u monitoru tak mi tu nerikej jak tu sou TNka spatny je mi to jedno pokud mi das na monitor 20 litru vemu si klidne jakej chces zatim ale nikdo nenapsal ani popel
Manyak
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 4. 12. 2017 20:21

Kup si ten, co se ti víc líbí. Dostals tu nějaké prvotní rady, místo toho trváš na nesmyslu. Objednej ten, co sis dopředu vybral a tady ho chtěl jen pochválit. Budeš spokojený. Nemáš zač. Nashledanou.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manyak 4. 12. 2017 21:17

zadnej vybranej nemam nic pochvalit nechci a nesnasim kdyz mi nekdo vnuceje IPS kdyz je mi k hovnu a navic IPS zacina na 13+ tak nevim proc to tu zminuje riakm poradnej IPS monitor
Manyak
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 4. 12. 2017 21:23

IPS nezačíná na 13k a IPS není o koukání na obraz málem z druhé strany monitoru. Ale těžko komunikovat s někým, kdo se v diskusi neumí chovat.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuLva 4. 12. 2017 22:38

Očividně asi radu nechce. :-) Nemá cenu s takovým člověkem ztrácet čas.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod Manyak 7. 12. 2017 23:48

no jeste ste zadnou nenapsaly krom toho ze my bude G-sync k nicemu nenapsaly ste duvod proc. Monitor ste zatim rekly jenom 24" Samsung C24FG73 a to jeste zakrivenej neznam duvod v cem je lepsi nez placatej az na tu cenu teda jeden s AMD Freesync jinak nic cekam sem teda ze toho nabidnete vic nez jen toto
Manyak
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 8. 12. 2017 10:21

Dávali ty tady radu abys nekupoval x let starou sračku a doporučili aby ses mrknul na jinej ale ty si trváš na svým.

https://www.czc.cz/samsung-s24f350-led- ... 81/produkt
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod Manyak 27. 12. 2017 16:27

nejake dalsi napady ?

ma to vubec cenu kupovat monitor za vic jak 4k kdyz hraji pouze BF1 a Perfect World International
porad nevim jestli se to vyplati zainvestovat do 144Hz a koukat rovnou po G-sync nebo se na to ***** a poridit nejakej IPS za 3k a neresit to co myslite diky za rady
Manyak
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků