Vzduchová pumpička na ofukování (čištění) PC...?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nody.nody 26. 12. 2017 11:38

Klucí... vy si z toho ale děláte srandu... to není hezké.. Ten kompresor jsem už slyšel jako doporučení? Ale kolik to stojí...? Mám strach že to bude moc na mě a na mé použití... Kolik to tak stojí?

Zatím se mi asi nejvíce libí tato "dětsky vypadající" pumpička :-)

https://postovnezdarma.cz/nafukovaci-vz ... paign=3869
nody.nody
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 26. 12. 2017 13:21

Pumpička nedá takový tlak, jaký bys potřeboval, leda to vyzkoušet s úzkým hrotem co se používá na nafukování míčů, ale dělat by se mi s tím nechtělo. Osobně to foukám velkým kompresorem co mám v garáži na auto. Beze srandy. Vyfukovací pistole (ne husticí) a trocha opatrnosti kvůli tlaku jaký to umí vytvořit, ale nikdy se mi tak nepovedlo nic odrovnat. Ventilátory samozřejmě zajistit, jinak by vzduch způsobil takové otáčky, že by mohlo dojít k poškození ložisek.

Jo a taky bacha na staré olejáky, olej ani vodu by to plivat nemělo, ale to asi všichni chápeme.

Pokud velký kompresor nevyužiješ, což se dá docela pochopit, malé bezolejové kompresory bez nádoby koupíš cca od pětistovky, ty prakticky použitelné řekněme od tisíce korun. Čistě na počítač samozřejmě zbytečný luxus, ale pokud máš auto, motorku, nebo prostě cokoli s pneumatikami, neztratí se.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků