Bazar na ZIVE.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mople71 6. 1. 2018 12:37

:D
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 1. 2018 12:31

Máte to tam. Enjoy.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 7. 1. 2018 13:11

Pěkná práce. :)
Snad jen malá připomínka.
milsimr píše:4. Do jednoho inzerátu vkládejte nabídku pouze jednoho prodávaného druhu zboží nebo jednoho kompletu zboží.

Trochu se bojím nepřehlednosti. Resp. sám tu mám dejme tomu deset věcí, co bych mohl inzerovat a myslel jsem, že to spláchnu jedním průběžně upravovaným vláknem, ne že to nasypu každé zvlášť a nevyznám se v tom málem ani já sám.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 1. 2018 13:30

Dobrá připomínka.. ok, upraveno. Ty pravidla jsou zatím spíchnutá jen na rychlo, nemám dneska moc čas nad tím přemýšlet a psát slohy. Dokud to bude přehledný, tak klidně naflákej xy věcí do jednoho inzerátu.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 7. 1. 2018 14:37

změnil bych pravidlo
4. Do příspěvků nevkládejte odkazy na fotografie nabízeného zboží umístěné na jiných webech - pokud přesto chcete vkládat fotografie, umístěte je přímo do inzerátu zde na fóru.

na

4. každý inzerát musí obsahovat alespoň jednu fotografii reálně vlastněného zboží a to včetně lístečku, na kterém bude ručně napsaná vaše přezdívka na diskuzním fóru Zive.cz. Inzeráty, které toto neobsahují, budou smazány. Produktové fotografie ze stránek prodejce či výrobce se zakazují v jakékoliv podobě.

netvrdím, že to zamezí podvodům, ale mohlo by je to omezit. Virtuálních prodavačů čehokoliv je na diskuzních fórech habaděj. Foťák má v mobilu každý, takže neobstojí výmluva "já to nemám čím vyfotit".
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 7. 1. 2018 18:10

Další poznámka: pokud si člověk vymyslí chujovinu a chce z prvního postu odkazovat na další, musí dobu čekat než ho to pustí kvůli slučování příspěvků. Dobrá věc aby někdo netapetoval diskusi, špatná v bazaru. Kolik je tam limit odkdy to už pustí? Bývalo to pět minut, teď je to evidentně víc.

-- 07 led 2018 18:17 --

Když to naházím vedle, sloučíte mi to někdo? Práva na moderování bazaru, abych si to udělal sám, asi nebudou na pořadu dne...
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 1. 2018 19:22

Jak chris nastavoval limity pro další příspěvky netuším; osobně jsem žádné požadavky v tomto směru nepsal, tudíž předpokládám, že nastavení kopíroval z AVMánie (kde se podle všeho inspiroval).

Jinak, pokud tam potřebuješ do toho postu ještě něco přicpat (platí i do budoucna), tak mi do SZ pošli finální podobu toho postu a klidně ti to editnu - no problem.

Popř. to hoď vedle a hoď pod to žádost o sloučení - rozumně napsané žádosti ke sloučení jsme snad nikdy neodmítali.

eLzyx: Popřemýšlím nad tím. Na jednu stranu bych se chtěl vyvarovat zbytečné "byrokracii" (kdo postovat fotky nechce, tak dle mého názoru nemusí), na druhou stranu, pořízení fotek v tom formátu jak popisuješ je max. na půl minuty včetně naškrábání přezdívky na trhanec papíru ... Uvidíme. Nicméně sem házet ilustrační fotky např. z e-shopů nemá smysl, v tom dám za pravdu.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 1. 2018 19:31

Shitman ale (pokud jej správně chápu) právě nechce edit, nýbrž možnost vložit více příspěvků pod sebe, aby na ně mohl v tom prvním odkazovat. Čímž pak ale chce i ten edit ... ale ne sloučení.

Dostanu bludišťáka? :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 1. 2018 19:36

Pořád bych (v tuto chvíli) napsal obdobnou odpověď; žádné požadavky v tomto směru jsem při vytváření kategorie Bazaru neměl, tudíž netuším, jak to chris nastavoval. Co můžu udělat, je požádat chrise o příslušnou úpravu v nastavení.

Do té doby se pak jedině spokojit se zásahy modů / adminů (kterých snad nebude tolik).
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 7. 1. 2018 19:39

Já jsem to mezitím rozvedl milsimrovi do SZ. Ono nasazení toho limitu se dá pochopit, aby si to někdo uměle netopoval spamováním jednoho postu za druhým. Tohle je bolest toho řešení, která ale nebude trápit skoro nikoho.

-- 07 led 2018 19:40 --

A bludišťák je tvůj, Kine :D
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 1. 2018 19:46

Yesss :D

BTW toho máš doma docela dost, takže asi udělám taky revizi skříně se zbytky v pracovně. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 7. 1. 2018 19:51

No proběhla čistka. :)) Nějak se mi to sešlo a nechci v tom mít zbytečně peníze. Zároveň mám dvě igelitky bordelu na elektroodpad a ten Autocont možná půjde s tím, to už stejně asi nikdo chtít nebude.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 1. 2018 09:48

Dost? Počkyte až se budu stěhovat a zvažovat co vzít a co ne :D To pak bude výprodej :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 8. 1. 2018 10:22

Jenže ty jsi jinej, Jirko. :lol:
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 1. 2018 10:41

Jsem no :D To je fakt :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků