Peer to peer teamviewer

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Orsen95 25. 2. 2018 20:22

Dobrý den,
existuje nějaký program pro vzdálenou správu pc, který bude Peer to peer (bez přístupu do internetu) ?
Děkuji za případné odpovědi
Orsen95
Junior

Odeslat příspěvekod Chipoun 25. 2. 2018 20:34

Vzdálená plocha?
VNC?
Co je to za systémy? Jaké jsou další požadavky?
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Orsen95 25. 2. 2018 21:00

No, v 1 patře mám pc ale v přízemí mám TV s mini pc který nemá moc výkonu na hry. Takže proto bych potřeboval zrcadlit a ovládat pc ze zdola. Ale přes internet to moc dobře nefunguje (nízké rozlišení+sekání). VNC také moc nepomohlo. Na obou pc je Windows 10.
Orsen95
Junior

Odeslat příspěvekod Pody01 26. 2. 2018 07:44

Zkuste v TeamViewer Doplňky - Možnosti - Nastavení sítě - Příchozí spojení LAN změnit na příjmout. Tím i samotná komunikace mezi počítači bude běžet na LAN.
Pody01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Orsen95 26. 2. 2018 17:18

Dobrý den,
pravě jsem zkusil teamviewer a docela to šlo. Ale trochu se to sekalo, na internetu jsem nasel Tight VNC.
Má s ním někdo zkušenosti ?
děkuji
Orsen95
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 27. 2. 2018 13:45

Na vzdálené ovládání bych doporučil obyčejnou vzdálenou plochu z windows. Jen tedy potřebuješ nějakou vyšší edici windows, protože HOME vzdáleně ovládat nejde.
Ovšem když čtu něco ohledně výkonu na hry. Tak doufám že přes to nechceš hrát hry? na to není vhodné žádné řešení vzdálené plochy. Tam by se dala doporučit například funkce Steamu "in-home streaming" https://support.steampowered.com/kb_art ... -RIAV-1617
Tj hra běží na výkonném stroji, ale obraz se streamuje na slabší stroj, odkud to i ovládáš.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Retiree 27. 2. 2018 18:49

Orsen95 píše:No, v 1 patře mám pc ale v přízemí mám TV s mini pc .
Sice ne v patře, ale jen v jiné místnosti, ale léta používám Vzdálenou pkochu Windows. Ovšem na malém PC mám Pro edici.
Ale abych Tě potěšil, na jiném PC, který nemá ani monitor, ani myš, naopak pouze Windows 10 Home s úspěchem používám RDP Wrapper. Sice některá z minulých aktualizací jeho použití znemožnila, ale už opět chodí k plné spokojenosti (ale pozor na nové aktualizace, MS to může opět znemožnit...) pod Win10 v1709 OK...
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 28. 2. 2018 10:13

VNC je klasika, funguje uz leta letouci na ruznych systemech a spousta "enterprise" reseni je na VNC postavena.

Jen bude o neco pomalejsi nez Remote Desktop (vzdalena plocha), protoze pouziva jiny princip (prenasi vic dat).
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků