Tablet 10" do 9.000,-

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 16. 3. 2018 17:47

Sháním pro manželku tablet kolem 10" zaujal mne tento:
https://tablety.heureka.cz/lenovo-yoga- ... 1n0025cz/#
výhodu oproti jiným podobným vidím v baterii a možnosti polohování stojánku
a ještě tenhle:
https://tablety.heureka.cz/asus-zenpad- ... h026a/#o=2
děkuji za vaše názory
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Timmy12 16. 3. 2018 19:28

Rozhodně bych nedal takové peníze za něco s Androidem.

https://www.tsbohemia.cz/lenovo-tablet- ... 76562.html

https://www.tsbohemia.cz/acer-one-10-s1 ... 83382.html

Co jsem tak rychle proletěl současnou nabídku. Sám 2v1 vlastním, měl jsem i Android tablet i iPad Air, ale wokna jsou wokna.
1)Ryzen 7 3700x + Grandis 2 , CROSSHAIR VI HERO , MSI GTX 1080 gaming X, 32GB DDR4
2)i5-3470 + Freezer i11, GIGABYTE H77M-D3H , MSI GTX 1050 Ti 4GB OC, 16GB DDR3
3)T100TAM-DK014B
Timmy12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 16. 3. 2018 21:19

Vyhovuje prej android a klasický tablet.ne 2v1.. :hm
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 17. 3. 2018 12:26

Wokna jsou wokna wo tom zadna, ale ty atomy jsou s woknous jen pro utrpeni! Mam doma odzkouseno a nikdy vic. Internet YT social, hudba a video vse pujde na tom androidu lepe-svizneji. A pokud nechce 2v1 a nema ani klavesnici tak evidentne office a dlouhe psani textu neni prioritou. Pokud W10 tak jedine s aspon i3 a SSD.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Timmy12 17. 3. 2018 13:26

Mě to i s atomem připadá docela v pohodě a to mám jen 2GB paměti. Internet naprosto s přehledem, filmy taky naprosto bez problému, euro truck simulator 2 v pohodě, wot na nejnižší detaily jakš takš. Dokonce jsem jej používal nějakou dobu místo PC připojený k fullHD monitoru a byl naprosto dostačující. Utrpení byla jen práce ve Photoshopu :-D

Takže SSD a i3 jsou podle tebe minimum pro W10? :hm Asi se nemáme o čem bavit :D

CO se týče výběru androida, tak určitě poradí někdo se zkušenostma, já bych android snesl snad jedině v televizi.
1)Ryzen 7 3700x + Grandis 2 , CROSSHAIR VI HERO , MSI GTX 1080 gaming X, 32GB DDR4
2)i5-3470 + Freezer i11, GIGABYTE H77M-D3H , MSI GTX 1050 Ti 4GB OC, 16GB DDR3
3)T100TAM-DK014B
Timmy12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaroh 17. 3. 2018 13:44

Ak je to najmä na internet, tak smelo choď do toho Lenovo Yoga Tab 3!
Moja manželka to má tiež (staršiu verziu Tab 2, teda iba 2GB/16GB, Android), 95% činnosti je internet, 5% je kontrola pracovných mailov, žiadne hry, iba prehliadač a maily a bohato jej to stačí, tablet funguje už niekoľko rokov bez zadrhávania, bez problémov.

Ja si to niekedy beriem na viacdňové bicyklové tripy a s externou klávesnicou je to úplne v pohode aj na maily, zálohovanie fotiek, zapísanie poznámok a pod. (a vtedy sa aj prejaví výhoda toho stojana).

Ergonómia je obrovské plus toho tabletu, oveľa lepšie sa to drží než "hladké" tablety. Je to naozaj rozdiel.
jaroh
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 18. 3. 2018 14:29

Timmy12 píše:Mě to i s atomem připadá docela v pohodě a to mám jen 2GB paměti. Internet naprosto s přehledem, filmy taky naprosto bez problému

Takže SSD a i3 jsou podle tebe minimum pro W10? :hm Asi se nemáme o čem bavit :D


Co mas presne za znacku a typ? Mne uz i internet prijde pomaly a to jsem zkousel vsechny zname prohlizece. " docela v pohode" neni neco co bych jinemu doporucil a uz vubec ne na dlouhodobe nebo caste uzivani. My mame Acer Switch 10V, ktery mel byt dle recenzi a for vic nez v pohode a nakonec je to docela snek. Kupoval jsem ho pritelkyni misto stareho netbooku a chtel jsem 2v1 abych ho mohl obcas na gauci pouzivat i jako tablet misto telefonu. Paradoxne je jako tablet nepouzitelny, otresna ergonomie systemu, nepouzitelna klavesnice, je pomalejsi nez samsung S7 edge..takze primarne jako tablet radeji android nebo iPad. Pouzivam ho misto multim.centra kdyz uz ho mame protoze na W10 funguje Horizon go, HBO go, Netflix, mame k tomu pripojeny ext.disk s filmama a serialama. nahradil jsem nim TV box A95x ktery jsem kvuli pomalosti a nespolehlivosti prodal kdyz mel jeste hodnotu. Tot vsio...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 3. 2018 11:41

Jediná věc co mi na Tab3 vadí je,že nejde pohodlně spárovat s TV..jak to řešíte?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 4. 4. 2018 06:59

na aceru mam miniHDMI...levny kabel bezprobl.pripojeni
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 23. 8. 2018 12:06

Tak na té Yoga Tab 3 jde přehrát youtube přes TV,ale třeba fotky a film nevím jak bezdrátově přes tablet pustit..
stillmann
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků