Prodám - Sapphire RX 480 Nitro+ 8GB

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zafrin 18. 4. 2018 17:25

Nazdar lidi,

prodal bych svoji Radeonku Sapphire RX 480 Nitro+ 8GB. Karta nebyla využívána k těžbě, ale pouze ke hraní (a to poslední dobou už jen občasnému), většinu svého života pak strávila podtaktována a podvoltována, k tomu ještě na aftermarket chlazení. Teploty na jádře nepřesáhly 70°C (až na ozkoušení po znovanainstalování původního chladiče), VRMka jsem též nepřehříval (i z toho důvodu undervolt). Chlazení celé karty je tedy naprosto nové, čip byl přepastován, chlazení ozkoušeno.
Bohužel z důvodu aftermarket chlazení se pravděpodobně nepodaří uplatnit záruku - a tedy dávám bez záruky v obchodě, však samozřejmě se zárukou na ozkoušení.

Cena: 6500,-

Důvod: Výměna za nVidii kvůli CUDA.
Zafrin
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 19. 4. 2018 21:42

Prodáváš i s tím aftermarket chlazením?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafrin 19. 4. 2018 23:03

Omlouvám se,
to by mělo být dodáno - ne, neprodávám.
Zafrin
Junior

Odeslat příspěvekod mirha 20. 4. 2018 15:25

Důvod: Výměna za nVidii kvůli CUDA.

Než to prodáš, malé upozornění. Pohledej si co a kdy nVidia s CUDA udělala, a jak ten "upgrade" dopadl. Např. SW od ADOBE od verze 2016 již CUDA nepodporuje. Proč asi?
mirha
mirha
Junior

Odeslat příspěvekod Zafrin 20. 4. 2018 15:44

Díky, jsem si toho vědom. Jde ale o vlastní práci na CUDA Fortran (+ občasné hraní na odreagování též).
Zafrin
Junior

Odeslat příspěvekod phv 20. 4. 2018 16:03

Cryptomena padá, kartičky se začínají rozprodávat.
Pamatujete na povodně a zatopené autobazary?
Hafo neprodejných zatopených aut. Tak to je tady znovu.
phv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zafrin 20. 4. 2018 16:29

phv: Aehm. Kartu jsem nepoužíval k těžbě kryptoměn. Je jedna věc, která mě vytáčí do běla. A to, když mi někdo podsouvá, že lžu. Chápu, že lidi kolem Vás pravděpodobně lžou, jak na běžícím pásu. Já ne.
Zafrin
Junior

Odeslat příspěvekod Zafrin 11. 5. 2018 11:15

Prodáno.
Zafrin
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků