Acer predator Helios 300 a pokles baterie pri hrani her

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 9. 6. 2018 13:17

Ahoj, mám 8 měsíců stary notebook a asi po 1 hodině hraní Doom 3 BFG edice poklesla baterie z 100% na 95% a pak se znovu nabíjela. Je to normální jev nebo po velmi krátké době odejde baterie v notebooku.

predem diky za odpovedi.
p3v4x
Junior


Odeslat příspěvekod p3v4x 9. 6. 2018 13:50

Pokud je to na reklamaci a jám mam na to rozsirenou zaruku (3 roky) tak přece nemůžu za to že jsem si koupil herní notebook a na baterii se vztahuje pouze půl roku zaruka. Takže chapuli tak pokud odejde baterie ted kdyz je notebook stary 8 měsíců tak muzu ten notebook rovnou hodit do popelnice? To snad nemyslí važně!!!
Nahoru
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 9. 6. 2018 14:40

Nevidím důvod, proč by tato vlastnost měla nějakým způsobem snižovat životnost baterie. Můžeš zkusit hrát BEZ baterie. Byť vyndání baterie z notebooku prakticky nic na životnosti té baterie nevyřeší.

Kolega KineCZek jinak již napsal vše podstatné.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p3v4x 9. 6. 2018 18:07

Aspon jsem dostatečně poučený že si mám koupit stolní pc. Nechapu to, ale notebooky jsou čím dal tím tenší a tenší takže nezbyva dost místa na dostatečné chlazení.

Chtěl bych se poučit z toho, že herní notebooky nemají dostatečně dimenzované napájecí zdroje.Mě to tak připada, že dostatečně dimenzované zdroje jsou pouze u herních notebooku nad 60 000kč, které zahrnují G-sync, Optimus,lepší obnovovací frekvenci(neboli tak oči a ke hraní je to plynule) a velmii nizkou dobu odezvy.

Nebo se pletu a dokonce při tak vysoké častce za herní notebook už dochází na našem trhu k prodeji nedostatečně dimenzovaných napajecích zdrojů?

předem děkuji za odpověd.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 9. 6. 2018 19:14

Já osobně bych si "herní" notebook za 60 tisíc nekoupil, tudíž těžko radit. Za cca 40 tisíc bych měl mnohem nadupanější skládačkovej desktop a pokud bych potřeboval noťas kvůli mobilitě, tak bych ještě z druhé ruky koupil nějakej business class, např. DELL Latitude, apod.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 6. 2018 19:23

Jak řekl kolega, k tomu není co dodat.. Za 60 koupím ntb + desktop + dobrý kvalitní monitor, dáme tomu 15ntb+30desktop+15lcd a jsi vysmátý na DLOUHO dopředu.

Tím myslím 144Hz QHD panel, sestavu to zvládne "dávat" při classic hlučnosti a pohodový ntb na cesty.

Co víc chtít?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman2277 10. 6. 2018 18:05

Koupil jsi jen levný herní NTB,tak se nediv.U mého drahého NTB GT73 je vše OK.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků