Herní NB, 17" do max 40 000 bez DPH

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod robbert 25. 6. 2018 17:13

Zdravím,

pokukuji po nástupci za můj starý notebook Acer Aspire 8951G, který už má to nejlepší za sebou. Cena do 40 000 bez DPH.

Našel jsem Omen by HP
https://www.alza.cz/omen-by-hp-17-an016 ... 81.htm?o=5

Takže se chci zeptat máte nějaké zkušenosti či doporučíte něco podobného.
Je mi jasné, že na hry je lepší PC, ale já raději volím NB, kvůli možnostem přenosu v bytě. Moc se přenášet nebude, ale chci raději zařízení all in one. Rozlišení či výdrž baterie nejsou až tak podstatné, display raději matný, ale není podmínkou, velikost čím větší tím lepší. Jsem laik, takže se nebráním jakékoli radě. Prodloužená záruka či její možnost je plus.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 26. 6. 2018 19:31

Nikdo nic? Žádná ráda? :'(
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 26. 6. 2018 20:27

Procesor 7. řady bych už dnes asi nechtěl. Nicméně stroje s Coffee L. začínají až kolem 50k. A jelikož toto má být NA HRY, tak já ti takové šidítko v podobě věčně se přehřívajících (nebo nesčetného množství jiných kompromisů) notebooků s klidným svědomím doporučit prostě nemohu. Za tyhle peníze jednoznačně mnohem nabouchanější desktop.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 26. 6. 2018 20:36

Desktop doma je. Já právě potřebuji něco "přenosného" a bohužel limit je daný. Jinak chladící podložka je možná. Jak jsem psal měla by to být náhrada za Acer. Vím že to není ideální volba.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosohroch 27. 6. 2018 15:58

MSI GE73VR. Sam mam po hodne dlouhem vyberu na zaklade stejnych pozadavku ktere uvadis. Tedy vcetne urcite mobility, jinak bych asi sel do rady GT. Pomer cen/vykon za mne aktualne nej.
Nosohroch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 27. 6. 2018 17:06

Jenomze do limitu je pouze s GeForce GTX 1060. Pro hry je lepsi mít 1070, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosohroch 28. 6. 2018 07:56

No tak pises, ze limit je 40 bez DPH. Aktualne stoji 41,3 bez DPH coz jsem usuzoval, ze je jeste akceptovatelne. Mluvim o verzi s procesorem 7700HQ ktery si myslim, ze ti na hry bude bohate stacit. U her je vzdy omezeni hlavne grafika, takze ano. 1070 je urcite lepsi nez 1060.
Nosohroch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 28. 6. 2018 12:34

Bohužel, limit je v tomto případě neprekrocitelny zásluhou okolností.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosohroch 28. 6. 2018 14:46

Aha, tak v tom pripade nevim. Ten Omen bude asi v pohode. Mne vadilo, ze je to tezka krava. Mrkni jeste na Asus nebo Acer. Tam ale nevim jak se hybou ceny. Vim ale ze dle recenzi ma heat management z tehle "lehcich" notebooku GE daleko nejlepsi. Za mne - sezen ty 3,5% ceny navic a kup MSI ;)
Nosohroch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 28. 6. 2018 15:22

Bohužel Limit je dán zákonem.
Že je těžký až tak nevadí. Bude přenášen jen v domě. Takže tohle cajk.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman2277 5. 7. 2018 16:07

Omen má krásný displej,ale jinak nic moc.Je hlučný jak prase bez možnosti regulace ventilátorů.Vhodnější volba je Acer Helios apod.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků