Pc herní 20-25k

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alpe 6. 7. 2018 19:49

Artic přišel jenom jeden...
Jenom chci dodat nestavěl jsem to já,ale nechával jsem to stavět v czc. Zřejmě nepochopili proč jsem objednával 4x artic a dali mi tam jeden.
Nebo jsem nezadal 4x artic a objednal jen jeden.


Edit: Je tomu tak já ***** objednal 1 tak časem dokoupím 3 a vymením je.
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 16. 8. 2018 18:05

Dobrý den,

pc šlape jak má a je to krása! :)
jen bych se ted chtěl zeptat jaký monitor byste doporučili k tomuto pc.
a jakou myš a klávesu stačí mi herní značka Trust razer steelseries atd... je lepší.

Děkuji a hezký den.
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 16. 8. 2018 21:03

Rozpočet? Víc jak fullHD rozlišení bych pro hraní nepokoušel, na to nemáš grafickou kartu. 144 Hz podle toho, co hraješ. Ve většině AAA her na to nebudeš mít dost FPS, takže klidně kompromis v podobě 75Hz panelu. TN spíš ne, jestli VA nebo IPS už je spíš osobní preference.

Periferie nejsou o značce. Nejde ani definovat to "lepší". Kvalitnější? Pohodlnější? S více funkcemi? Univerzálnější? Stejně je nejlepší si to osahat někde v krámě (a pak si to koupit online, protože jedna věc je dojem při krátkém držení, a druhá je používání X hodin denně, takhle už jsem vracel několik myší, co mi na delší používání nevyhovovaly, i když byl první dojem pozitivní).
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alpe 26. 8. 2018 01:38

No rozpočet tak kolem do 2000 nebo 5000 když bude potřeba ale ideal by měl stačit do 3000 k mému kompu. co tohle? https://www.czc.cz/samsung-s24f350-led- ... 81/produkt nebo od philips? Já mám jen montior od philips tak nevím jak jsou na tom ostatní monitory.

To je pravda koupil jsem si klávesu která se mačkala na h**** tak jsem ji vrátil. :D
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 28. 8. 2018 16:24

Tak jaký monitor? :)
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod vuLva 28. 8. 2018 16:56

Nástupce velmi oblíbeného modelu. ;-)

https://www.alfa.cz/product.php?eid=1051400000000004ERV
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 29. 8. 2018 15:05

Ten vypadá pěkne takže všichny souhlasíte s tímhle?
alpe
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků