Otevření source code přes kód

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Luka35 11. 10. 2018 16:17

Ahoj, chtěl bychse zeptat, zda se dá pomocí nějaké funkce otevřít zdrojový kód z načtené stránky pomocí Pythonu.(Jde mi o to, že stránku otevřu pomocí: webbrowser.open(nějaká adresa). Existuje i nějaká funkce na otevření zdrojového kódu této stránky). Zajímá mě to kvůli tvorbě aplikace, která toto bude vyžadovat...

Děkuji
Lukáš
Luka35
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 11. 10. 2018 16:40

https://docs.python.org/2/library/webbr ... webbrowser

webbrowser.open dela to, ze spusti nejaky prohlizec. Tedy zobrazit zdrojovy kod, ktery dostal prohlizec nelze (mohou existovat specificke pripady, kdy by ho ziskat slo - potencialne ve forme DOMu).

Co ale muze stacit je, ze po otevreni prohlizece si skript zdrojak stahne sam. Nelze zarucit, ze bude stejny.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 12. 10. 2018 05:01

Zkus se podívat třeba na webbrowser.get()

Tím bys měl být schopný získat i zdrojový kód stránky

Samozřejmě myslím až zdrojový kód, který webový server uživateli poskytne, ne zdrojáky skriptů, které se provádí na serverové straně
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 12. 10. 2018 08:46

Jak jsem psal v poradne - misto "webbrowser" pouzij "urllib2" nebo "requests"
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suk 12. 10. 2018 11:00

JanFiala: Get, jestli chapu dobre, vrati pouze objekt, ktery lze pouzit ke spusteni daneho konkretniho prohlizece: https://github.com/python/cpython/blob/ ... ser.py#L37
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků