Přehrát automaticky - (špatná nabídka)

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod netopa 20. 7. 2006 20:37

Při automatickém přehrávání videa na CD se mi vždy zobrazovala nabídka, co chci udělat a teď mi naběhne okno a v nabídce nic není viz.obr. ( dělá mi to i u přehrání smíšeného obsahu a obrázků ). Nevíte někdo jak to uvést do původního stavu?

Obrázek
Naposledy upravil netopa dne 21. 7. 2006 07:35, celkově upraveno 2
netopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 20. 7. 2006 21:49

Jsi mazal registry či co? Nebo nLite?
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netopa 21. 7. 2006 07:37

Registry jsem nemazal. Nevím čím to může být. :(
___
Nebo neznáte někdo nějaký program na opravu Přehrát automaticky?

//Mývalice: Příště použij tlačítko Obrázek
netopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cieluch 21. 7. 2006 07:43

Zdravím,já bych zatrhl možnost "Vždy se dotázat na výběr akce".Je to v tom dialogovém okně, který jsi zde dal úplně dole.
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování

Odeslat příspěvekod netopa 21. 7. 2006 08:02

Ale tím bych si stejně nepomohl Cieluch.To se mi stejně při načítaní CD s obsahem např. obrázků zobrazí okno, které bude prázdnéa a to já nechci. Zrovna zkouším program AutoplayRepair,uvidím jestli to půjde opravit. Snad ano nebo v to alespoň doufám. :wink:
netopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cieluch 21. 7. 2006 08:08

No jestli se ti něco "podělalo" v systému, zkus malou opravu: Vlož instalační cd Windows XP do mechaniky, přes CMD se dostaň do příkazové řádky a zde zadej tento příkaz: sfc /scannow .Systém si prohlédne své soubory a porovná ty, co jsou na instalačním cd.Pokud zjistí rozdíl, nebo poškození , opraví to.

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné.
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování

Odeslat příspěvekod netopa 21. 7. 2006 13:21

Děkuji všem za rady problém jsem vyřešil programem AutoplayRepair.
netopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cieluch 21. 7. 2006 13:50

Jestli semohu zeptat, kdo to je ta nebo ten Mývalice?Já jenom,že jsem si všimnul, že někdo se snaží editovat můj příspěvek.
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Michalek 21. 7. 2006 14:15

Moderátorka :-)
http://forum.zive.cz/profile.php?mode=v ... le&u=2947&

K příspěvku pode mnou (aby Mývalice neodmazala OT :-) )
Asi jsi použil citaci? :-D
Naposledy upravil Michalek dne 21. 7. 2006 14:18, celkově upraveno 1
Michalek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cieluch 21. 7. 2006 14:17

Díky, taky jsem to mohl najít, ale ve své tuposti jsem se ani nesnažil. Díky za info.Akorát by mne zajímalo, co jsem udělal špatně n :lol: a mém příspěvku, že byl editován s náležitým poučením co mám dělat.........

//Mývalice: A zase jste se dopustili chyb. :mrgreen: Otéčkujete. :evil:
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků