DivX to DVD vcetne normalizace zvuku

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Capricho 5. 9. 2006 13:30

stahuju serial v divXu a chci ho vypalit na DVD v DVD formatu. jenze nektere dily maji jinou hladinu zvuku, potreboval bych nejaky program ktery zvladne vyrovnat hladinu zvuku a nasledne vypalit na DVD. neco jako Nero Wave studio akorat s videem.
Capricho
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 5. 9. 2006 14:02

Jsem zvědavý, kolik dílů tam nacpeš, tipuji tak 2-3, pokuď nedáš nějakou hnusnou kvalitu (takže stolní přehrávače se opravdu vyplatí :lol:). A jak budeš řešit menu na tom DVD už víš? Nejlehčí by bylo, dálkový ovladač a upravit si zvuk :lol:
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capricho 5. 9. 2006 14:09

Nevim proc by to nemohlo jit. kazdy dil ma 20 min. a kvalita opravdu nic moc. programky na prevod z divx na dvd sou to vim ale zajimalo by me jestli by nesel nak normalizovat zvuk.

Jinak taky muzu dily naskladat do nejakeho strihoveho programu neco jako pinacle ale tam mi asi nepude import divX a navic bych musel celou noc rendrovat video.
Capricho
Junior

Odeslat příspěvekod jech 5. 9. 2006 19:35

Celou noc renderovat video budeš muset tak jako tak. Pokud chceš nějaký postup s možností vyrovnat hladinu zvuku, zkus ten můj: http://jech.webz.cz/avi2dvd.php.

Každopádně by se mi jako nejlepší řešení zdálo vzít tisícikorunu, zajít do Tesca a kopuit si nový přehrávač s podporou MPEG-4.
jech
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capricho 5. 9. 2006 21:29

oki zkusim to. dik
Capricho
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 7. 9. 2006 06:10

2 jech : AMEN

posledni dobou zacina bejt tech paskvilu avi2DVD cim dal vic. Navic treba nechapu tento pripad s serialem. Mam doma treba Startrek v avi na DVD a kdyz si predstavim delat z toho mpeg2 tak bych musel mit max. 2 dily na DVD aby to nebyla valka kosticek.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků