Microsoft office Outlook 2003 - chce zadat heslo k síti

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Trolik007 23. 9. 2007 09:52

DObrý den, mám malý dotaz, před chvílí jsem si nainstaloval MO outlook a vytvořil si účet pro poštu. Při pokusu o přijetí a odeslání pošty, mi naskočila tabulka " Zadat heslo k síti ", ačkoliv jsem si žádné heslo nenastavil, a stahování pošty se tímto přeruší. Dříve jsem tento Outlook používal, ale nikdy jsem se s tímto problémem nesetkal. Poradí mi někdo, jak se toho mám zbavit??

Děkuji Trolik007

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
Trolik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 23. 9. 2007 10:02

Žádný provozovatel poštovního sserveru nepovolí něco tak nesmyslného a absurdního, jako je poštovní schránka bez přístupového hesla.
Pokud jsi toto heslo zapomněl, kontaktuj správce svého poštovního serveru.
A nenastavuj si v Outlooku "Pamatovat heslo", jinak ho zase hned zapomeneš :-/
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trolik007 23. 9. 2007 10:57

Ale já jsem tam žádné heslo nenastavil. A přesto ho po mě pořád chce. A i kdybych ho tam v minulosti nastavil, tak heslo si pamatuju, protože mám pořád jenom jedno. A navíc, i když tam to heslo napíši, stejně mě to nepustí, a napíše, že se nepodařilo spojit se serverem.
Trolik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 23. 9. 2007 11:21

Svěř nastavení MS Outlooku někomu, kdo tomu aspoň trochu rozumí.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trolik007 24. 9. 2007 17:30

A proč si myslíš, že jsem asi napsal na tohle forum, co??
Trolik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aonym 24. 9. 2007 17:50

K jakému serveru se připojuješ, jseš si jistý, že máš správné nastavení(často je uvedeno v FAQ jejich).
Aonym

Odeslat příspěvekod Trolik007 24. 9. 2007 18:13

Já tam potřebuji zadat server příchozí pošty a server pro odchozí poštu. pro příchozí to bude tak na 99% pop3.karneval.cz. ale pro odchozí nevím, ale v závorce je uvedeno smtp. A dokud tento řádek nevyplním, nepustí mě to dále. Poradí někdo?? ( a co je to FAQ)
Trolik007
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků