Import *.pst z Outlook 20003 do Vista Mail

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cassper 27. 3. 2008 07:32

Zdravím. Nevím jestli tohle téma se tu už někde neprobíralo, ale hledání tady na fóru opravdu nefunguje :?
Každopádně mám nový počítač s Vista x64 Home Premium. Na předchozím počítači jsem si zazálohoval dokumenty, poštu, save-games atd atd a nyní si to cpu na nový počítač. Vše Ok, jenom Vista Mail mi při importu hází error. Nevím teď přímo jaký (jsem v práci), ale byly to 4 velká písmena (MAPI ??). Jako že něco nemám nainstalováno nebo se to správně neinicializovalo. Jenže aktualizace mám stažený úplně všechny. Tato chyba se objeví hned co označím "Importovat z Outlook" a dám "Další". Ani mě to nepustí k vybrání toho *.pst souboru se zprávama.
Měl by někdo radu jak importu úspěšně docílit ? Díky moc.

//edit: na tom předchozím počítači byly Win XP Home SP2 a Office 2003.
cassper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 27. 3. 2008 08:00

Mas na Viste nainstalovany Outlook ze ktereho chces importovat?

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassper 27. 3. 2008 08:08

Nee ... dejme tomu že Outlook nebyl úplně "košer" a na Vistě bych za touto minulostí rád udělal tečku. Tj. Vista Mail + Open office (časem možná office 2007 pro domácnosti).
cassper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassper 27. 3. 2008 08:38

Teď tak přemýšlím. ... Pomohlo by nějak nainstalovat trial verzi office 2007 s Outlookem ? ... Jako že potom systém dostane ten ovladač co mu chybí nebo kterej zlobí a import bude v poho ?
cassper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 27. 3. 2008 10:46

Ano.

Jeste lepsi reseni by bylo na starem pocitaci naimportovat maily z Outlooku do Outlok Express. Pak soubory (adresar s *.dbx) z Outlook express naimportujes do klienta ve viste

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 27. 3. 2008 15:57

Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků