PayPal bez karty

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod marty-xd 11. 9. 2011 16:59

Dobrý den,
zaregistroval jsem se na www.paypal.com kvůli koupi minecraftu. V PayPal jsem našel záložku Top UP kde je číslo učtu a ID kam mam poslat peníze (sem to dokážu udělat). Když bych si tam poslal peníze a pak přes www.minecraft.net objednal hru a pokračoval podle kroků šlo by to koupit ? Jeden problém nemám kreditní kartu!!!

Díky
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 11. 9. 2011 17:06

Je jedno jak ty peníze na paypal dostaneš, jakmile je tam máš, tak s nima můžeš normálně platit.
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 11. 9. 2011 17:11

Jo ale bacha na ten TOP UP. Je to dost ošemetné. Musíš ten paypal účet mít na stejné jméno jako konto u banky a to číslo účtu musí být POVOLENO v paypalu.
Oggi09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty-xd 11. 9. 2011 17:14

"to číslo účtu musí být POVOLENO v paypalu" to jsem nikde v nastaveni nenašel
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 11. 9. 2011 18:56

V základní obrazovce My Account se to nachází v PROFILE na položce Add or Edit Bank Account.
Oggi09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty-xd 11. 9. 2011 19:14

Bude mi to něco strhávat z účtu ?
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 11. 9. 2011 19:28

Ne musíš to poukázat na českej účet u UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S., PRAGUE.

Číslo účtu: 81880926/2700

V TOP UP najdeš ještě Transfer ID (tvoje unikátní ID pro platbu), které dáš do poznámky k převodu, viz PAYPAL:
(Use your PayPal Customer Reference/ID exactly as it appears below and enter it into the payment description field when transferring money from your bank to PayPal. Read more)
Oggi09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty-xd 11. 9. 2011 19:30

Add or Edit Bank Account tady mam zadat IBAN mého účtu ?
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 11. 9. 2011 19:33

Určitě a pokud by byl nějaký problem (třeba že peníze nedošly) napiš přímo PAYPALU.
Oggi09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty-xd 11. 9. 2011 19:40

A ještě prosim tě jak dlouho to trvá to převedení peněz den dva ?
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 11. 9. 2011 20:01

Dle banky, atd... tak 3 dny.
Oggi09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty-xd 12. 9. 2011 18:55

A v sobotu a nedeli to funguje nebo ne ?
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 13. 9. 2011 08:02

Ne.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 9. 2011 08:28

Jen doplnim, ze pro platby na PayPalu neni nutne mit kreditni, ale staci debetni karta, ktera ma povolene internetove transakce, snad jen s Maestro bude problem, ale ostatni (Visa, Visa Electron, Mastercard) budou bez problemu, jen se u nekterych musi banka pozadat o povoleni internetovych transakci.
Pokud budes prevadet par korun, tak to neni dulezite, ale u vetsich castek uz hraje roli zuctovani cizomenovych transakci, rozdil mezi jednotlivymi kartami muze byt az 5 %. Stejne tak kurzy PayPalu nejsou nic moc, zpravidla vychazi hure, nez platba kartou.
Nejlepsi kurzy z bezplatnych karet ma Axa ke sporicimu uctu (ucet i karta zdarma), naopak nejhorsi ma mBank a Diners club.

-- 13. 9. 2011 09:42 --

Srovnani kurzu jednotlivych karet probihalo napr. zde:
http://www.mesec.cz/clanky/kurzy-u-plat ... epsi-test/

-- 13. 9. 2011 10:06 --

Pozor take na nastaveni PayPalu - lze nastavit kdo bude provadet konverzi, jestli PayPal, nebo banka
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic ... 9#p8309639
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty-xd 13. 9. 2011 19:55

Chci si tam poslat jen 400 kc vic ne, na hru minecraft. Nemam zadnou kartu penize jsem poslal prez internetoovy bankovnictvi ale ucet mam bez karty !!! a chtel bych pak zaplatit tu hru prez www.minecraft.net a penize bych mel mit na paypalu
marty-xd
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků