Herní PC + monitor do 20tis.

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sheelle 17. 4. 2012 15:03

Periferie nechte v tomto případě na mě, s těmi si poradím ;) MMO hraji již nějako tu dobu a vím, co na jejich hraní potřeba je a co není a klávesnice za pár šupů je pro mě vyhození peněz, protože za chvilku bych byla nucena kupovat stejně lepší.

Tento monitor co píše Kineczek není k tomuto novému PC, ale k mému starému, který neutáhne pořádně fullHD (což tam Kine píše)...

A že by SSD bylo poznat jen při hraní té hry? Ano, o to mi celkem jde ;)
Sheelle
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 4. 2012 15:28

Nosiris: Spatne jsi mne pochopil. U stareho, slabeho PC je novy fullHD panel, vice viz prvni prispevek. Tudiz ke staremu PC 19" panel, ktery tam bude sedet. A fullHD LCD k tomuto novemu PC.

Klavesnici chce tazatelka podsvicenou. A ke staremu pocitaci na socket 775, kde se ve fullHD stejne vsechno seka, neni fullHD monitor potreba. Nebo snad?

Ja nejvic miluju, jak se do mne obouvaji lide, kteri si budto neprectou celou diskuzi, nebo dokonce poradne ani muj posledni prispevek v ni a nemaji tudiz ani tuseni, co a jak s cim zamyslim. Ale hlavni vec, ze se vrhnou do kritiky. :roll:

- - -

Pokud TERA casto nacita, muze jeji umisteni na SSD byt prospesne. Kapacitne se urcite vejde.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 17. 4. 2012 15:56

Tomas-HW píše: Dnešní vodní pumpy jsou NESLYŠNÉ . . .


Tomas-HW píše: Chladič grafické karty:
Dokáže být dostatečně tichý od výrobce.


zajdi si na ušní. No offence, pokud se tam něco pohybuje dělá to hluk prostě to tak je ;) a fan od výrobce určitě néni dostatečně tichý, teda alespoň pro mě. Večer když pracuji mi neskutečně vadí když se mi roztočí 7200.4 v USB rámečku který mám ještě schovaný v šuplíku u stolu...

Aneb někdo prostě hůř slyší
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 18. 4. 2012 16:28

Anebo má na hlavě sluchátka (uzavřené mušle) :)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 18. 4. 2012 16:32

dovolím si trochu OT, snad Admin/ Mod promine, ale musím se podělit páč mě to velmi, ale velmi pobavilo. Jedná se o SZ.

Tomas-HW píše: ... Zřejmě jsi nikdy v životě neviděl ani neslyšel třeba grafickou kartou osazenou Cyclone chladičem od MSI. Ta karta je v IDLE tižší než celý tvůj notebook, co máš v popisu...


zřejmě je grafická karta s chladičem Cyclone, schopná pohlcovat zvuk. Proč? Protože T420i se chladí pasivně + SSD = nic se nehýbe = 0db

jakýkoliv mechanický pohyb >0db toť je to o co jsem se chtěl podělit
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 4. 2012 17:18

Python: Mne psal SZ taky. :)) Nechej ho zit, jakakoliv argumentace je ztratou casu. Cyclone, jak vsichni vime, neni z nejtissich. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sheelle 22. 4. 2012 06:18

Tak už se konečně trochu probírám a vstávám ze smrtelné postele :P

Vzala jsem sestavu do Kineczka (tímto se mu velmi omlouvám za všechny hloupé dotazy a připomínky, které jsem měla).
Sheelle
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 4. 2012 13:11

Rado se stalo. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sheelle 2. 5. 2012 06:48

Děkuji moc a moc Kineczkovi za sestavení perfektního compu :) Lepší služby než Ferda Mravenec ;)
Sheelle
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanesek 2. 5. 2012 07:28

Sorry za OT, A4Tech není Japonsko, ale klasický Taiwan/Čína. http://www.a4tech.com/about%20us.asp?m=l1
New 3DS XL
johanesek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků