Reference na ULN sestavu od KineCZka

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tomfotom 16. 7. 2012 15:40

Ahoj,

chtěl bych se s vámi podělit o malou radost v podobě nového PC. Chtěl jsem něco na úpravu fotek a základně pro střih videa. Po konzultaci v KineCZkem jsme dali dohromady toto:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1DM4011488011DPQ01186G0112YG0111VK020OXI050UTD011KB1011JWS010HRX011KGN01155I010XCD01

Po měsíci testování a v plné spokojenosti bych chtěl tímto poděkovat KineCZkovi za návrh sestavy, smontování i její dodávku do domu. A to vše velmi velmi rychle a dle dohody!

TomFotom
tomfotom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 16. 7. 2012 21:27

Slušné herní dělo!
Máš štěstí: zařadil ses do klubu VIP uživatelů špičkových PC od velkého počítačového mága!
Pro tento účel:
tomfotom píše: střih videa

bys měl doplnit odkládací HDD|SSD.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 7. 2012 14:55

Diky Ti, Tome, za referenci. :)) Dluzno jeste podotknout par slov o hlucnosti, ale ja je sem za Tebe psat nebudu. :))

Jde o ULN sestavu, hlucnost, resp. nehlucnost je tomu plne adekvatni...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomfotom 22. 7. 2012 08:37

No jak můžu psát o hlučnosti, když žádná není? ;-) Dříve jsem přes hluk PC neslyšel nic, teď se chystám vyměnit hodiny na zdi a lednici, protože mne to rozptyluje :lol:
Já s videem začínám, takže jsme plánovali něco na rozjezd. Jakmile se dostanu na vyšší level se střihem, něco dokoupím... Jo a hry nehraju :-D
tomfotom
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků