HTPC kolem 30 (max. 40) t., nejspíš ULN

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kapitan_marciano 31. 12. 2012 14:43

Myslíš, že by si to poradilo např. s FullHD videem při spuštěném prohlížeči na pozadí, kde by bylo třeba otevřených 20 stránek ?
kapitan_marciano
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 12. 2012 14:48

Teď už bych jen hádal. To nevím. Pro mě je důležité že se přes to připojím na NAS, udělám si VPN a pustím si na tom film.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 31. 12. 2012 14:54

Ohledně DO, co si myslíte o něčem takovém?
salam01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 12. 2012 15:00

není to sice na psaní, ale dle mého názoru praktičtější. Fractal Remote a na psaní klávesnici malou, protže jinak to bude tak i tak utrpení
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 1. 1. 2013 15:11

Díky za tip!

Jinak manželce se nejvíc líbí tenhle case, akorát nemá USB vzadu (třeba na připojení příjmače pro bezdrátovou klávesnici a taky nevím, jestli nebude moc rušit ten displej.

A ještě jedna věc: klukovi bude v březnu šest, tak se nabízí otázka, jestli třeba nezačne hrát hry. V tom případě by stála za úvahu nějaká lepší grafika. Jestli to teda neřešit konzolí.
salam01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 1. 2013 16:02

skříň pěkná jen s ULN nevím, má "jen" 2 pozice pro ventilátory a "jen" 80ky, ale věřím že by to šlo.

Nehledě na papírový plech 0,8mm ono se s toho dělá většina skříní, ale třeba Fractal má už 1mm a ono je to dost znát

Myslím že USB ze předu jsou dobrá věc, ono chytat signál někde vzadu za skříní... a USB Dongly jsou malé takže splynou.

Ad. synátor, dej ho na sport a na hraní mu dej tablet a nebo konzoly na PC ať jen "pracuje"
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 1. 1. 2013 16:38

USB vzadu? mozna mi neco nedochazi naporem alkoholoveho opojeni poslednich dnu, ale IMHO usb vzadu resi zpravidla deska...
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod salam01 1. 1. 2013 17:04

To je asi pravda :-)
Jak jsem psal, jsem lama.
salam01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 5. 1. 2013 13:36

Objednáno. Tohle + tohle.

Moc díky KineCZkovi za fundovanou konzultaci, výběr sestavy a prima pokec! A předem i za sestavení :-)
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 16. 1. 2013 18:25

Složeno a funkční!

I když je tam HDD, není počítač skoro vůbec slyšet. Díky KineCZkovi za sestavení a perfektní odladění!

Problémem byla DVD mechanika, která přišla z Alzy malinko slisovaná, ale KineCZek si s tím za pomoci pilníku, kartónu a oboustranné lepicí pásky hravě poradil :-)
Bohužel jsem ho nestihl zachytit při práci, ale bylo to podobné jako tenhle pán:

salam01
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků