Pravděpodobnost trestního stíhání - Torrenty

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bari007 28. 3. 2013 22:56

kernel_panic [passed] píše:co tě momentálně vede k získávání autorsky chráněných děl prostřednictvím warez kanálů

Pohodlí, rychlost a samozřejmě i cena.

kernel_panic [passed] píše:jakým způsobem by jsi ta díla nabýval potom

Nakupoval. Už teď mám doma poměrně dost (asi výrazně víc než ostatní účastníci této diskuze) DVD, Blu-ray a i kazet, které jsem si koupil. A já zase takový filmař nejsem, že bych každý den sosal desítky gigabajtů a měl zčeknutou celou ČSFD.

kernel_panic [passed] píše:čím bys nahradil tu potřebu získávat díla, která jsou na našem území jinými cestami ZCELA NAPROSTO nedostupná?

Taková díla nemám potřebu získávat ani teď, takže bych to pravděpodobně neměl potřebu řešit ani později. Jak už jsem psal, stahuji pouze BR ripy, které už v ČR vyšly (jsou i nadabované), takže by nebyl problém je zde koupit.

A k dalšímu nesmyslnému příkladu zdejšího trolla o zabíjení se už vyjadřovat nebudu, protože je to prostě nesmysl.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 28. 3. 2013 23:02

tos mě ale nemálo zklamal...

takže ty si ilegální cestou (blablabla, u nás je dovoleno stahovat, blablabla) obstaráváš data, která jsou na našem území dostupná, jen si za to někdo žádá peníze...

ty krávo...

čekal jsem, že někdo, kdo tak důrazně proti warezu vystupuje, bude mnohem důslednější, především na své straně...

internet je mrcha, všechno je tak snadno u huby...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 28. 3. 2013 23:05

Bari007 píše:A k dalšímu nesmyslnému příkladu zdejšího trolla o zabíjení se už vyjadřovat nebudu, protože je to prostě nesmysl.


LOL, ubil si ma argumentacne.. jednak nemas sajnu o prave.. takze sme to radsej uz nechali tak a druhak, tvoja vnutorna konzistencia postavena na tom, ze co je v zakone je spravne, bez ohladu na dosledky konania je ukazka trolla... kazdopadne koncim, skoda drat klavesnicu
majkom
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 28. 3. 2013 23:08

to s tím nožem bylo ale fakt blbý...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom420 28. 3. 2013 23:32

lol, ten psychopat ma doma nakupene desiatky DVD/VHS/BlueRay, nie je pirat a plati si premium account na warez serveri:)
tom420
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 29. 3. 2013 10:15

kernele ale ninja pobavila,
omlouvám se, že jsem i svým přispěním na začátku rozvinul takovou to "diskusi" (jestli se to tak vůbec dá nazvat). A ohánět se tím, že někdo má doma něco originál atd, to bych mohl taky, stejně tak jako všechny hry originál a ja nwm co ještě, ovšem zároveň stahovat warez a přitom nadávat na sdíleče mi přijde dost divný, když bez nich bys neměl nic.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 3. 2013 10:20

Prostě stáhnu něco za co nezaplatím a není to free -> zlodějina

hotovo tečka.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unlim1ted 7. 6. 2013 11:39

Bari007 píše:
Wolfenzik:
To už záleží na Policii, jak to bude řešit. Ale první za kým půjdou je člověk, na kterého je napsaná přípojka k internetu. A na něm pak je, aby dokázal, že on to nebyl (takže nějaké logy nebo přiznání někoho jiného). Pokud to nedokáže, má smůlu, protože on je za to připojení odpovědný a má ho zabezpečit tak, aby se podobné aktivity neděly nebo aby byl viník dohledatelný.

Uplatnujes presumci viny, to nejde. Myslim, ze kdyby dotycnej uplatnil presumci neviny + uplatnil odepreni vypovedi proti sobe nebo osobam jemu blizkym podle § 37 Listiny, tak vznikne klasicka dukazni nouze a bude se to muset odlozit, protoze to nepovede ke konkretnimu vynikovi. Je to to same jako jizda autem - vyfoti vas radar, neni moznost identifikace z fotky a tudiz odlozeno, protoze dotycny nemusi vypovidat nejen proti sobe, ale prave i proti osobam jemu blizkym.
BMW není značka, BMW je poslání
unlim1ted
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 7. 6. 2013 14:18

Jenze ta resumpce neviny uz je prece zrusena, min. teda u tech aut co vim, za vse je odpovedny majitel vozu, nevim jak to je u inet pripojky, jestli tam plati stejny zakon? Nebo je pro to definovan nejaky jiny?
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unlim1ted 9. 6. 2013 15:59

Staci precist posledni dve vety v tomto prispevku.

Presumce neviny zrusena, ha ha ha, to je snad jeste lepsi kdyz nekdo rekne, ze zrusili osobu blizkou (ne, pravo nevypovidat proti sobe nebo osobam blizkym zustalo zachovano, pouze pribyla objektivni odpovednost provozovatele. to je takova spesl ficura, kde se daji resit jen prestupky, ktere se daji projednat v ramci blokoveho rizeni: to jsou ty mene zavazne a zaroven se musi jednat o prestupky zjistene automatizovanym systemem nebo o parkovani na zakazu. ridic nedostava body ani mu nehrozi zakaz rizeni, je to takovy odpustek - zaplat a my zapomeneme, kdyz ridic odmitne vypovidat, tak urad muze stejne ulozit pokutu. rozhodne ale neplati v ramci trestniho rizeni, to je jak jit do vezeni za nekoho, kdo nekoho usmrtil mym autem). Presumce neviny je zakladni stavebni kamen svobodne demokracie.

Jeste k tomu, ze za vse je zodpovedny majitel, neni. Majitel dostane pouze malou pokutu, pokud se rozhodne nevypovidat a on neni na foto poznat nebo se mu autem prohanela osoba blizka a rovnez se rozhodne nevypovidat. Vize tech komunistu co to prosadili je ta, ze si to proste dotycny ma vyridit s danou osobou, tedy na oko, samozrejme jde o penize. ;-) V pripade prestupku, ktere resi policiste a ne automaticky systemy probiha klasicke spravni rizeni, u tr. cinu soud.

Cili preumce neviny samozrejme funguje a pravo nevypovidat proti sobe nebo osobam blizkym rovnez. Stejne tak neni za vse odpovedny majitel vozu nebo v tomto pripade jako provozovatel int. pripojky.
BMW není značka, BMW je poslání
unlim1ted
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 9. 6. 2013 17:59

Hmň, díky za stručné "osvětlení", nějak jsem neměl čas se tím více zabývat a študovat někde v hlubinách práva. Každopádně jsem se trefil s tím, že někam posunuli tu zodpovědnost u auta, ale to už je jedno.
Čili když mam na sebe net v bytě, kde je nás 6 lidí a 3 znich tady budou stahovat TB dat nelegálně, tak za to přímo zodpovědný nejsem? To ani nemusím vědět přeci, když si toho přímo nevšimnu, jako vytížení, nebo je u toho neuvidim, když to dělaj.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mk7605 11. 1. 2015 16:36

A aka bude pravdepodobnost stihania ked si prenajmem seedbox (najlacnejsie su uz aj za 10€/mesiac - s kapacitou ~500GB) a torrenty budem seedovat z IP adresy servera ?

https://www.seedboxco.net/seedboxes.php
mk7605
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 1. 2015 17:58

seedboxy nevznikly za účelem šíření ilegálního obsahu, spíš přesně naopak, takže pravděpodobnost stíhání je přímo úměrná pokrytí tvojí aktivitou a zjednodušená o přímej platební kontakt za ten seedbox...

zapomeň na to, že se skryješ za provozovatele těch seedbox serverů, zase tak padlej na hlavu nikdo není...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mk7605 11. 1. 2015 18:13

takze ked si zaplatim seedbox napriklad z ruska alebo ciny tak chces povedat ze cinan da ochotne moje udaje slovenskej alebo ceskej policii ??


a dalsia otazka , ten kto dal udanie tak ho da aj na rusku/cinsku IP ??
mk7605
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 1. 2015 08:28

Ale prosím tě. Si to představuješ jak hurvínek válku. A neznáš mapu, neznáte mapu pane!
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků