PC zostava na strih

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 2. 5. 2013 14:34

a na tu chybí rozpočet...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 5. 2013 14:35

Ja to bral podle priorit. CUDA je prvni, tak davam grafiku, ktera alespon neco zvladne. Disk vylozene zada jeden, misto v sestave ma na ctyri (odhlucnene) a v budoucnu muze rozsirovat.

Ono hodit se muze veci hromada, ovsem financni stranka veci a pozadavky jsou definovany jednoznacne.

AD 7930 ... tam je jakakoliv snaha o tichost velmi prudce zbytecna, resp AE7970 je dost draha sranda a jine na tu kartu nedas, tak pozor na to.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 5. 2013 14:37

Jo to jo, jen bych mu "vnutil" 2 HDD i když chce jen jeden :)

O 7930 jsem nepsal, ale to je jedno.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 2. 5. 2013 14:38

Kin myslel 7870 XT (jakožto okleštěná 79xx)
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 5. 2013 14:39

Jooo tahkle, to mi nedošlo...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 5. 2013 14:41

7870XT se mela PUVODNE jmenovat 7930. ;) A zbytek Kernel. Proste jde o to, vybrat "ze vsech zel to nej(v)hodnejsi" ... jako vzdycky. Ono mit budget bez limitu, to by se to konfigurovalo.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod visionnn 21. 5. 2013 15:08

ok takze:) po sukromnom dohode s KineCZek som sa rozhodol navysit rozpocet pre zostavu.Zostava vyzera takto http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... DB011SVM01 chcel by som sa mu aj touto cestou podakovat,potreboval som cloveka ktory by sa do toho "obul" a pomohol mi s vyberom a poskladanim zostavy, kedze nie som az tak znaly veci.Bez nadsazky,odviedol skutocne bravurnu pracu,nic neodflakol,som maximalne spokojny,vsetko na com sme sa dohodli platilo,takych ludi je fakt malo.Aj ked som zo slovenska,zostavu doviezol,vyskusal,vysvetlil.Vykonovo vyladil do najmensieho detailu,pochybujem ze je vela ludi,ktory by sa dokazali takto detailne vyhrat zo zostavou. Prevedenie je "len" LN ,to len som dal schvalne do zatvorky,lebo ani pri zatazovom teste som ju takmer nepocul :) Ja osobne odporucam,kto chce profesionalne poskladanu zostavu,nema nad cim rozmyslat...riesil som to na viacerych forach a som rad,ze som zabludil sem...este raz dik
Naposledy upravil visionnn dne 21. 5. 2013 15:42, celkově upraveno 2
visionnn
Kolemjdoucí









Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků