Herní PC 20K - 25K

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod guivan2 29. 11. 2013 16:13

Dobrý den, potřeboval bych poradit se sestavením nového PC pro syna a zároveň také trochu pro mě :-D Nějaké základní znalosti o PC mám, ale nikdy jsem ho nesestavoval, tak bych nerad něco zkazil :-) Díval jsem se tady u vás na fóru na různé příspěvky a snažil jsem se z toho něco vytvořit. Vyšlo mi asi něco takového http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... XK011K9M01 Nejspíše bych si ho ale objednal u CZC.cz jelikož mají sestavení zdarma a já bych nerad nějak moc překročil limit 25 000. Jedině by pak musela být slabší sestava, aby se cenově do tohoto limitu vešla a to se mi moc nechce. Když už nový PC tak ať vydrží co nejdéle :-) A teď, abych splnil pravidla fóra.

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI: Nemusí to být nějak extra tichý PC, syn má velké sluchátka a přes ty stejně nejde nic moc slyšet :-)

UCEL PORIZENI SESTAV: Řekl bych že tak 90% hry a 10% internet

FINANCNI LIMIT: Jak je již v popisu, chtěl bych se vejít do 25 000 s tím, že se může lehce překročit. Řekněme tak +- 500.

OPERACNI SYSTEM: Neni potřeba, máme krabicovou verzy win 7 HP 64-bit

SESTAVITE SI PC SAMI?: Jak jsem již psal v popisu PC, měl bych rád už sestavený PC, aby nedošlo k nějaké chybě z mé strany. Každopádně se to musí vejít do cenového limitu.

BUDETE TAKTOVAT?: Pochybuji, že tuto možnost nějaký E-shop nabízí, takže nejspíš ne. Maximálně někdy v budoucnu, až to bude potřeba.

MONITOR?: Monitor máme Acer P226HQV 1920x1080, takže v ceně být nemusí.

PERIFERIE, NEBO JEN HOLA BEDNA?: Stačí holá bedna, ostatní věci budou ze starého PC.

Tak to je asi vše. Děkuji předem za rady.
guivan2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 11. 2013 16:22

V pohodě ;) jen bych si to radši nechal postavit někým - výhody jsou jasné.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 11. 2013 16:32

Pretaktovani, odladeni vykonu, odladeni hlucnosti > soukroma zprava tlacitkem SZ u meho nicku.

- - -

Z hlediska hlucnosti sestavy je velmi vhodne vymenit zakladni desku za v tomto ohledu lepsi model.

25.354,- Kc


- - -

Uzivatel Guivan2 si nakonec nechal sestavu mnou osobne poskladat a odladit. Fotogalerie, jak takova sestava vypada uvnitr je k dispozici nize.

Obrázek
Obrazek je klikaci - odkaz vede do fotogalerie.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guivan2 10. 12. 2013 20:07

Prostřednictvím tohoto příspěvku, bych chtěl poděkovat Administrátorovi fóra KineCZkovi, za výběr, sestavení, přetaktování PC a odhlučnění. Pc běží opravdu fantasticky, hlučnost je minimální , i když se nejedná o ULN sestavu. Skříň vypadá jako bezdrátová :-D Všechny kabely jsou schované, takže opravdu vidíte jen komponenty :-) Dále bych zdůraznil ochotu a skvělou komunikaci od KineCZka, díky které jsem vždy hned věděl, jak na tom PC je a nemusel jsem se zbytečně ptát.
Nakonec bych dodal, že KineCZek opravdu ví co dělá a jeho služby můžu jen chválit a vřele doporučit ostatním :-)
guivan2
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků