LN PC pro Hry/Filmy/Kancelář

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zedbu 22. 11. 2013 13:51

Dobrý den, prosím o radu s PC sestavou:

HLUČNOST: LN
ÚČEL: 70% Hry, 15% přehrávání filmů, 15% MS Office/Internet
Finanční limit: +- 23.000 Kč *
OS: Nemám = započítat do limitu
Sestavení: Zvládnul bych to sám, ale láká mě nechat si PC sestavit a vyladit profíkem. **
Taktování: Ano
Monitor: Vlastním 24´ FHD
Periferie: Pouze holá bedna, avšak již vlastním SSD intel 330 240 GB a HDD Seagate Barracuda 500GB.

* Finanční limit berte s rezervou, může být i více. Co bych rozhodně chtěl zachovat je požadavek hlučnosti LN + i5.
** Sestavení - pokud je k LN nutné sestavení a vyladění profíkem, cenu za tyto služby nezapočítávat do limitu.

Jako nástřel mě láká přetakt. i5 3470 + AMD R9 270X, ale nechám si poradit od vás zkušenějších. Z her hraju hlavně online MMO jako World or Warcraft a World of Tanks, občas nějaký simulátor aut.

Děkuju za pozornost.
zedbu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 11. 2013 14:29

24 404,-

Po odladění se bude jednat o LN sestavu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 11. 2013 17:15

23.972,- Kc

Vykonnejsim zdrojem si pomuzeme k tissimu chodu v zatezi, plus u graficke karty nebudeme priplacet za OC variantu - chlazeni je dost dobre a tiche i u "obycejne" 760 Gaming, kterou vezmeme v non-OC verzi. Kdyz uz budeme stavet a ladit profesionalne, dodela nam OC ten profik v ramci svych sluzeb. Pres 1150 na jadre pujde i ta non-OC Gaming karta na 99,99%.

Takze ve vysledku mame tissi sestavu a jeste mame usetreno.


PS: Pokud bys mel zajem o to odladeni > soukroma zprava.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zedbu 22. 1. 2014 16:16

Tak PC už mám cca měsíc doma, a ... paráda! Tímto bych rád poděkoval KineCZkovi za jeho práci a čas. Takže Kine díky, rozhodně to za to stojí, netušil jsem že tak výkonný PC může být zároveň tak tichý. Komunikace po celou dobu byla výborná, celkově naprostá spokojenost a těším se na další spolupráci.
zedbu
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků