Fórum Živě.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 29. 3. 2024 07:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hromadná korespondence v MS Word/Outlook 2007
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 12. 2010 09:34 
Offline
Kolemjdoucí
Jednou měsíčně budeme zasílat cca 400 zákazníkům emailové novinky (Outlook 2007) - zprávu vždy vytvořím ve Wordu 2007 a chci pro rozesílání použít hromadnou koresponcenci. Vše by bylo ok, až na následující:

1. Pokud použiji kontakty z Outlooku, tak se mi rozešlou zprávy vždy jen na první email uvedený na kartě kontaktu. Na některých kartách mám ale třeba emailové adresy dvě nebo tři a chci, aby se tato zpráva zaslala a i na ně. Zkoušela jsem, zda to funguje při použití excelovské databáze (Excel 2007), kde mám v jedné buňce dvě, tři emailové adresy oddělené středníkem, ale Word tyto adresy při načítání seznamu nerozpozná.

2. Chci nastavit na těchto odchozích zprávách "potvrzení o doručení", hledala jsem to různě v nastavení ve Wordu při "Dokončit a sloučit" ale není to tam. Outlook tyto zprávy okamžitě po "Dokončit a sloučit" rozešle - i kdybych pracovala offline, není v mých silách nastavovat jednotlivě na všech 400 adres (a bude jich v budoucnu i více) doručenky.

Poraďte prosím. Díky.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Hromadná korespondence v MS Word/Outlook 2007
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 12. 2010 09:43 
Offline
Pokročilý
Uživatelský avatar
Utlouk - Menu - Nástroje - Možnosti - Možnosti e-mailu - Možnosti sledování - U všech odeslaných zpráv požadovat: Oznámení o doporučení
Btw:
doufám, že se nejedná o spam ;-)

_________________
Milan


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group